1080p 5.8 Çaylaklar

Çaylaklar

Çaylaklar İzle filminde, Aşırı spor aşığı Zhou Feng, yanlışlıkla uluslararası bir yasadışı ticarete karıştı. Bu yüzden uluslararası özel ajan Bruce'u Budapeşte'ye kadar takip etmek zorunda kaldı. Berbat bir polis memuru Miao Yan, profesyonel olmayan bir bilim adamı Ding Shan ve işsiz bir doktor LV ile birlikte amatör bir birim haline geldiler. Kıdemli ajan Bruce ile birlikte, bu dört çaylak, teröristlerle hem heyecan verici hem de komik bir savaş başlattı.

NR
5.8
2019 Aksiyon 113 dakika İzle
1080p 6 Cennet Tepeleri

Cennet Tepeleri

Cennet Tepeleri İzle filmi, Genç bir kadın olan Uma'nın hayatı, babasının şirketinin ele geçirilmesinin ardından tepetaklak olur. Babasının intiharının ardından, babasının şirketini alan kötücül milyarder Son Prescott gözünü Uma'ya çevirir. Uma'yla evlenmeye karar veren Prescott, Uma'nın aklının sistematik olarak yıkanması ve "evcil" bir eş olması için onu "Paradise Hills" ismini taşıyan özel bir sanatoryuma gönderir. İzole bir adadaki bu tesis, birinci sınıf ailelerin, kızlarını, ...

NR
6
2019 Bilim-Kurgu 95 min İzle
1080p 5.5 Hellboy 3

Hellboy 3

Hellboy 3 İzle filmi, Film, insanların dünyası ile fantastik yaratıklarla dolu bir dünya arasında sıkışıp kalan Hellboy'un hangi tarafa ait olduğunu bulmak için çabalarken, bir yandan da Kral Arthur zamanında yaşayıp Merlin'in güçlerini çalan kötü büyücü Nimue'nin intikam almak için insanlığa açtığı savaşı durdurma çabasını temel alıyor.

R
5.5
2019 Aksiyon 121 dakika İzle
1080p 6.8 Canavar Avcısı

Canavar Avcısı

Canavar Avcısı İzle filmi, Bir portal, Yüzbaşı Artemis ve seçkin askeri birliğini, güçlü canavarların ölümcül vahşilikle hüküm sürdüğü garip bir dünyaya yollar. Amansız bir tehlikeyle karşı karşıya kalan ekip, eve dönmelerine yardımcı olabilecek gizemli bir avcıyla karşılaşır.

PG-13
6.8
2020 Aksiyon 99 dakika İzle