1 Sezon TV N/A Yakamoz S245

Yakamoz S245

Yakamoz S245 İzle, Dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu olan Arman, yaşanan bir doğa felaketinin ardından araştırma yapmak için bilim ekibiyle birlikte bir askeri denizaltısına biner. Yaşananları anlamaya çalışan Arman ve ekibi, aynı zamanda askeri denizaltının da gerçek görevinin ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Arman, kendini, ekibini ve tahmin ettiklerinden de daha fazlasını kurtarmaya çalıştığı bu süreçte başarılı olabilecek midir?

NR Netflix
N/A
2022 Bilim Kurgu & Fantazi 1 Sezon İzle
1080p 6.9 Acı Tatlı Ekşi

Acı Tatlı Ekşi

Acı Tatlı Ekşi İzle filmi, Hayatınızın aşkıyla beş senelik bir ayrılık anlaşması yapmayı kabul eder miydiniz? Peki beş sene sonra yeniden karşılaştığınızda onu yine de sever miydiniz? Murat (Buğra Gülsoy) ve Duygu (Özge Özpirinçci) birbirine deli gibi aşıktır. Üniversiteden mezun olurken Murat Duygu’ya evlenme teklif eder. Oysa Duygu’nun gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Beş sene sonra yeniden birleşmek üzere bir ayrılık anlaşması yaparlar. Halbuki hayatın onlar için başka ...

NR
6.9
2017 Filmler 108 dakika İzle
1080p 5.2 Karakomik Filmler 2 Emanet

Karakomik Filmler 2 Emanet

Karakomik Filmler 2 Emanet İzle filmi, Amatör dansçı Birol, televizyonda yayınlanan bir yetenek yarışmasına katılıp yıldız olma hayalleri kurar. Ancak esrarengiz gerçekler bu rüyasına engel olur.

NR
5.2
2020 Dram 60 dakika İzle
1080p 5.3 Biz Böyleyiz

Biz Böyleyiz

Biz Böyleyiz İzle filmi, Yıllardır görüşmeyen bir grup çocukluk arkadaşı, onları büyüten Nezihe'nin rahatsızlanması üzerine onun yanında olmak için İzmir'de yeniden bir araya gelir. (16 yaş ve üzeri için uygundur)

NR
5.3
2020 Dram 114 dakika İzle