1080p 5.802 Still/Born

Still/Born

Still/Born İzle filminde, Yeni anne olan Mary, ikiz doğurur, ancak onlardan sadece biri hayattadır. Yaşayan tek çocuğuna göz kulak olurken, doğaüstü bir varlıktan şüpheleniyor ve onu da almaması için amansız bir mücadeleye giriyor.

NR
5.802
2018 Filmler 87 dakika İzle
1080p 6.372 Düğün Sezonu

Düğün Sezonu

Düğün Sezonu İzle filminde, Eş bulmak için göçmen ebeveynleri tarafından baskı gören iki Hintli-Amerikalı, bir yaz düğününden sağ çıkmak için flört ediyormuş gibi yapar, ancak ebeveynlerinin istediği kişiyle kim olduklarını dengelemeye çalışırken kendilerini birbirlerine aşık olurken bulurlar

NR
6.372
2022 Filmler 99 dakika İzle
1080p 4.6 Ateş Topu

Ateş Topu

Hapisten çıkan Tai (Preeti Barameeanat) ikiz kardeşi Tan'ın komada olduğu öğrenir.Tan, Fireball adlı oyunun dünyasına girmiştir.Basketbola benzeyen Fireball, yer altı suç patronları tarafından organize edilen bir şiddet oyunudur. Tan, kardeşinin erken tahliyesi için gerekli parayı toplayabilmek için bu oyuna dahil olmuş ancak bir maç sırasında ciddi biçimde yaralanmış ve komaya girmiştir.Tai de kardeşini ölümün eşiğine getiren adamı bulmak için Fireball'a başlar.

PG-13
4.6
2009 Bilim-Kurgu 85 dakika İzle
1080p 6.3 Cyrano

Cyrano

Cyrano İzle filminde, Burnunun büyüklüğüyle tanınmış bir silahşör olan Cyrano de Bergerac, gönlünü Roxane'a kaptırır. Ancak burnunun iriliğinden dolayı duyduğu utançtan aşkını ilan edemez. Cyrano'nun emrindeki silahşörlerden olan Christian da Roxane'a aşıktır. Christian hislerini Roxane'a söyleyemese de Roxane da gönlünü Christian'a kaptırır. Bu durumun ardından genç kadın, Cyrano'dan Christian ile iletişim kurmasında kendisine yardımcı olmasını ister.

PG-13
6.3
2022 Dram 124 dakika İzle
1080p 6.8 Amandla

Amandla

Amandla İzle filmi, Amandla, apartheid karşıtı bir direniş sloganıdır ve güç anlamına gelir. Güney Afrika'da Apartheid, 1987'de Impi ve Nkosana kardeşler bir çiftlikte hizmetçilerin oğulları olarak büyüdüklerinde hâlâ tam olarak yürürlüktedir. Beyaz sahipler, ırk ayrımı konusunda fazla titiz olmayan liberal insanlardır. Siyah Afrikalılar orada nispeten iyi durumda. Impi ve sarışın kızı Elizabeth arasında bile hassas bir aşk bağı gelişir. Ancak komşu çiftçiler ziyarete geldiğinde tetikte ...

NR
6.8
2022 Dram 106 dakika İzle
1080p 7 Annette

Annette

Annette İzle filmi, Los Angeles, günümüz. Henry McHenry, sert bir mizah anlayışına sahip bir stand-up komedyenidir. Ann Desfranoux ise uluslararası üne sahip bir opera sanatçısı… Sahne ışıkları altında Henry ve Ann, oldukça mutlu ve çekici bir çifttir. Ancak olağanüstü bir kadere sahip gizemli bir kız çocuğu olan Annette’in doğumu ile birlikte hayatları alt üst olacaktır.

R
7
2021 Dram 141 dakika İzle
1080p 6.2 Z

Z

Z İzle filmi, Film, 8 yaşındaki oğullarının hayali arkadaşı tarafından musallat olunan bir ailenin gerilim dolu hikâyesini anlatıyor.

NR
6.2
2019 Filmler 83 dakika İzle
1080p 6.1 Psycho Goreman

Psycho Goreman

Psycho Goreman İzle filmi, Mimi ve Luke kardeşlerin hayatı, farkında olmadan geçmişten gelen bir uzaylıyı diriltmeleriyle bambaşka bir hal alır. Toprağın altında bir tılsım bulan Mimi ve Luke, bu sayede uzaylıyı kontrolleri altında tutmayı sağlar. Uzaylıya istediklerini yatırabilen çocuklar, bu sırada meydana gelen bir yanlışlık sonucu kasabalarına gelen suikastçılara karşı zorlu bir mücadeleye girişir.

NR
6.1
2020 Bilim-Kurgu 98 dakika İzle
1080p 6.2 Fearless

Fearless

Fearless İzle filmi, Genç bir oyun tutkunu, en sevdiği video oyunu uzaydan gelen süper güçlere sahip üç bebeği arka bahçesine bırakınca tam zamanlı bebek bakıcılığına geçmek zorunda kalır.

PG
6.2
2020 Aile 89 dakika İzle
1080p 6.6 Dönüş Yolu

Dönüş Yolu

Dönüş Yolu İzle filmi, The Way Back; lisedeyken yıldızı parlayan bir basketbol oyuncusu olan, ancak yetişkinlik yıllarında trajik bir kayıp ve alkol bağımlılığı nedeniyle hayatı raydan çıkan Jack Cunningham’ın hikâyesini anlatıyor. Mezun olduğu lisenin basketbol koçunun ölmesinin ardından takımın başına geçen Jack, bu beklenmedik iş sayesinde hayatını rayına oturtmak için ikinci bir şans yakalayacak.

R
6.6
2020 Dram 107 dakika İzle
1080p 7.3 Kurtarma Köpeği Ruby

Kurtarma Köpeği Ruby

Kurtarma Köpeği Ruby İzle filmi, Seçkin bir K-9 birimine katılmayı hayal eden bir eyalet polisi, kendi gibi mazlum olan zeki ama yaramaz barınak köpeği Ruby ile birlik olur. Gerçek bir öyküden uyarlandı.

NR
7.3
2022 Aile 93 dk İzle
Full HD 6.4 Salinger Yılım

Salinger Yılım

Salinger Yılım İzle filmi, Salinger Yılım, bir edebiyat ajansında işe başlayan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Joanna, yazar olma hayalini kuran genç bir kadındır. Hayalini gerçekleştirmek için New York’a giden Joanna, burada J.D. Salinger’in edebiyat ajansında iş bulur. Eksantrik patronu Margaret, Joanna’yı Salinger'ın hayranlarından gelen mektuplara cevap vermekle görevlendirir. Dünyanın dört bir yanından gelen mektupları okuyan Joanna, mektuplara standart cevaplar yazmaktan pek ...

R
6.4
2020 Dram 101 dk İzle
Full HD 6.1 Hipnotizma

Hipnotizma

Hipnotizma İzle filmi, Hem kişisel hem de profesyonel yaşamında tıkandığını hissedince gizemli bir hipnoz uzmanından yardım isteyen Jenn, kendini ölümcül bir akıl oyununun içinde bulur.

NR
6.1
2021 Dram 89 dk İzle
6.2 Spiral Testere Devam Ediyor

Spiral Testere Devam Ediyor

Spiral Testere Devam Ediyor İzle filmi, Dünyaya adalet getirmek isteyen sadist bir dahi şehre musallat olur. Küstah bir dedektifle acemi ortağı ise, emekli bir komiserin de yardımıyla, şehrin kanlı geçmişini hatırlatan bu tüyler ürpertici cinayetleri çözmeye çalışır. Derin bir gizemin içinde farkında olmadan kapana kısılan dedektif, kendini katilin korkunç oyununun ortasında bulur.

R
6.2
2021 Filmler 93 dk İzle