1080p 6.8 Başka Bir Dünya

Başka Bir Dünya

Başka Bir Dünya İzle filminde, Bir üst düzey yönetici, karısı ve ailesi, profesyonel seçimlerinin tüm hayatlarını altüst etmek üzere olduğu noktada. Philippe Lemesle ve karısı ayrılıyor, aşkları işin baskısıyla geri dönülemez bir şekilde zarar görüyor. Endüstriyel holdingde başarılı bir yönetici olan Philippe, patronlarının çelişkili taleplerine nasıl cevap vereceğini artık bilmiyor. Dün bir yönetici, bugün bir uygulayıcı istediler. Şimdi hayatının gerçekten ne anlama geldiğine karar vermelidir.

NR
6.8
2022 Dram 96 dakika İzle
1080p 5.3 Aslan Yürek

Aslan Yürek

Aslan Yürek İzle filminde, Romain bir akıl hastanesinde psikiyatrist olarak çalışmaktadır. Bir gün Roman’in sevgilisi maskeli adamlar tarafından kaçırılınca o da kız arkadaşını kuratmak için işe koyulur. Bunun için de kendisine yardım etmesi için, gizli ajan olduğunu iddia eden hastalarından birini hastaneden kaçırır. Fakat Romain, yaptığı seçimden hiç de emin değildir. Aslan Yürek Leo Milan’ın, […]

NR
5.3
2020 Filmler 95 min İzle
1080p 6.5 Delil.com

Delil.com

Greg ve ortağı Augustin, Alibi.com adlı bir şirket kurar. Arkadaşları Medhi de onlarla birlikte çalışmaya başlar. Kurdukları şirket paralı kişilerin iş seyahatlerinde çapkınlık ilişkilerini düzenlemekte ve onların özel hayatlarının gizliliğini korumaktadır. Özel hayatlarındaki gizliliğinin korunmasını isteyen müşterileri bu hizmetler için oldukça büyük paralar ödemektedir. Greg'in işleri harika gitmektedir ve sonunda büyük aşkını da bulmuştur. Ta ki kız arkadaşı onu müstakbel kayınpederi ve ...

NR
6.5
2017 Filmler 90 dakika İzle
1080p 5.1 Bu Akşam Seninleyim

Bu Akşam Seninleyim

Bu Akşam Seninleyim İzle filminde, Yakışıklı yazar Alex (Jean-Paul Rouve) ve sevgilisi Laetiicia (Mélanie Doutey) mükemmel bir çift gibi görünmektedir. Ancak gerçek durum, göründüğü gibi değildir. Alex her ne kadar sevgilisine deliler gibi aşık olsa da Laetiicia ile birlikte yaşama fikrine hazır değildir. Genç kadın beraber yaşama konusunda ısrar edince Alex için kabus dolu günler başlar. Laetiicia’yı fikrinden caydırmak için bir plan yapar ve en yakın arkadaşı olan editörü Jacques’tan (Kad ...

NR
5.1
2007 Filmler 84 dakika İzle
1080p 7.3 Cesaretin var mı Aşka?

Cesaretin var mı Aşka?

Cesaretin var mı Aşka? İzle filminde, Julien ve Sophie, okul yıllarından beri tanışan iki yakın arkadaştır. Sophie'nin Polonya kökenli olması nedeni ile sınıftaki ırkçı çocuklar tarafından taciz edilmesi ve Julien'in kanser olan annesi ve sorunlu babası ile yaşadığı sıkıntılar, her ikisini birbirlerine daha da fazla yakınlaştırır. Haylaz ve hınzır yapıları ile sürekli olarak birbirlerinin cesaretlerini sınamaları ile başlayan süreç, zaman içinde ilginç bir cesaret oyununa dönüşür. Oyun ...

NR
7.3
2003 Dram 93 dakika İzle
1080p 5.8 Tehlikeli İlişkiler

Tehlikeli İlişkiler

Tehlikeli İlişkiler İzle filminde, Masum Célène, yeni okulunda popüler sörfçü Tristan'a aşık olabilir. Ama gerçekte, Tristan ve Instagram fenomeni Vanessa arasındaki acımasız bir bahsin nesnesi olduğu konusunda hiçbir fikri yok.

R
5.8
2022 Dram 109 dakika İzle
1080p 6.9 Yol Ayrımı

Yol Ayrımı

Yol Ayrımı İzle filminde, Fransa’yı sarsan Sarı Yeleklilerin gösterileri sırasında Paris’te hayat durmuştur. Ayrılmanın eşiğindeki iki sevgili, Raf ile Julie hastanenin acil servisindedir. Serviste yoğunluk git gide artarken yanlarına yaralı ve öfkeli gösterici Yann getirilir. Dışarıda gerginlik içeride karmaşa artınca hastane kapılarını kapatmak zorunda kalır. Mahsur kaldıkları acil serviste Raf, Julie ve Yann’ı uzun bir gece beklemektedir.

NR
6.9
2021 Dram 98 dakika İzle
1080p 6.3 Eiffel

Eiffel

Eiffel İzle filminde, 1880’li yıllar, Paris. Fransa Hükümeti, Amerika için Özgürlük Heykeli’ni tasarlayan mimar Gustave Eiffel’den kendileri için de bir anıt yapmasını ister. Başta çok da istekli olmayan Eiffel, kavuşamadığı hayatının aşkı Adrianne ile yıllar sonra karşılaştığında birden fikrini değiştirir ve seneler önce unutmaya çalıştığı aşkından aldığı ilhamla “A” harfi şeklinde bir kule tasarlar. Parislilerin eleştirilerine ve itirazlarına rağmen Eiffel, bu tutku projesinin ...

R
6.3
2021 Dram 108 dakika İzle
1080p 7.2 Ouistreham

Ouistreham

Ouistreham İzle filminde, Ünlü yazar Marianne Winckler, güvencesiz çalışma üzerine bir kitap hazırlıyor. Caen yakınlarına yerleşir ve kimliğini açıklamadan bir temizlikçi ekibine katılır. Ekonomik kırılganlık ve sosyal görünmezlikle karşı karşıya kalan bu gölge işçileri birleştiren karşılıklı yardımlaşma ve dayanışmayı da keşfeder.

NR
7.2
2022 Dram 0 min İzle
1080p 6.3 Haz

Haz

19 yaşındaki Jessica, İsveç’te yaşayan genç bir kadındır. Porno yıldızı olmak isteyen Jessica, amacına ulaşmak için küçük kasabasından ayrılarak Los Angeles’a gider. Ancak hedefine giden yol, Jessica’nın sandığından daha karmaşıktır.

NR
6.3
2021 Dram 109 dakika İzle
1080p 5.1 Fanteziler

Fanteziler

Fanteziler İzle filminde, Cinsel yaşamlarının gizli yönlerini ortaya çıkarmak üzerine altı çift, altı farklı fantezi ile mutluluğu yeniden keşfe çıkarlar. Roleplay, teşhircilik ve hatta cinsel perhiz gibi farklı arayışları ele alan altı farklı hikaye Fanteziler’de bir araya geliyor.

NR
5.1
2021 Filmler 101 dakika İzle
1080p 7.1 Angele

Angele

Angele İzle filminde, Belçikalı pop yıldızı Angèle, şöhretin gözyaşları, sevinçleri ve yalnızlığı arasında dengeyi bulurken hayatını ve umutlarını yansıtıyor. Kendi sözleriyle anlattı.

R
7.1
2021 Belgesel 84 min İzle
1080p 6.5 Kara Sohbet

Kara Sohbet

Kara Sohbet İzle, Gayet iyi olan bir mimar Jeremiasz Angust, uçak beklerken biri ile tanışır. Birbirlerine hikaye anlatarak zaman geçirmeye çalışırlar. Jeremiasz Angust, uçağı kaçırır. Bu konuşmanın tesadüf olmadığını anlamıştır.

NR
6.5
2021 Filmler 89 dakika İzle
1080p 6.2 Zoraki İkili – The Takedown

Zoraki İkili – The Takedown

Zoraki İkili İzle, On yıl sonra tekrar bir araya gelmek zorunda kalan iki uyumsuz polis, büyük bir komplonun tehdit ettiği bölünmüş bir Fransız kasabasında işlenen cinayeti araştırır.

NR
6.2
2022 Aksiyon 121 dakika İzle
1080p 7 Huzursuz

Huzursuz

Huzursuz İzle, Leila ve Damien birbirine tutkuyla bağlıdır. Bipolar tanısı alan Damien, hiçbir zaman onun arzuladığı kişi olamayacağını düşünse de, Leila’yla hayatını sürdürmek için çabalar. Leila, onun dibe vurduğu dönemi gördükten sonra, Damien’ı hastalığından bağımsız, sevdiği adam olarak görebilecek midir?

NR
7
2021 Dram 117 dakika İzle
1080p 6.5 Derindeki Ev – The Deep House

Derindeki Ev – The Deep House

Derindeki Ev İzle filmi, Tina ve erkek arkadaşı Ben, terk edilmiş yapıları keşfe meraklı olan bir çiftir. Sık sık keşfe çıkan çift, bulgularını sosyal medyada takipçileriyle paylaşır. Haritada olmayan bir bölgede keşfe çıkan Tina ve Ben, uğursuz bir geçmişe sahip gizemli bir evin bulunduğuyapay bir gölün dibine dalış yapmaya karar verir. Sosyal medyada canlı yayın yaparak dalış yapan çift, çok geçmeden kendilerini korkunç bir durumla karşı karşıya bulur.

NR
6.5
2021 Filmler 82 dakika İzle
1080p 5.4 Bigbug

Bigbug

Bigbug İzle filmi,Korkunç bir android isyanı patlak verdiğinde, ev robotları ev sakinlerini rehin alır. Birbirine kenetlenmiş bir aile, araya giren bir komşu ve onun girişimci robotu giderek artan histerik bir atmosferde birbirlerine katlanmak zorunda kalıyorlar. Dışarıda ise son nesil androidler olan Yonyx yönetimi ele geçirmeye çalışır.

R
5.4
2022 Bilim-Kurgu 111 dakika İzle
1080p 6.1 La Gomera

La Gomera

La Gomera İzle filmi, Bir gangsterin parasının nerede saklandığını bilen sahtekar bir işadamını hapisten kurtarmaya kararlı bir Rumen polis memuru, Gomera adasında kullanılan atalardan kalma zor ıslık dilini (Silbo Gomero) öğrenmek zorundadır.

NR
6.1
2019 Filmler 97 dakika İzle
1080p 7 Annette

Annette

Annette İzle filmi, Los Angeles, günümüz. Henry McHenry, sert bir mizah anlayışına sahip bir stand-up komedyenidir. Ann Desfranoux ise uluslararası üne sahip bir opera sanatçısı… Sahne ışıkları altında Henry ve Ann, oldukça mutlu ve çekici bir çifttir. Ancak olağanüstü bir kadere sahip gizemli bir kız çocuğu olan Annette’in doğumu ile birlikte hayatları alt üst olacaktır.

R
7
2021 Dram 141 dakika İzle
1080p 6.3 Chambre 212

Chambre 212

Chambre 212 İzle filmi, 20 yıllık evlilikten sonra Maria ayrılmaya karar verir. Evin karşısındaki otelin 212 numaralı odasına taşınır. Maria oradan dairesini, kocasını ve düğününü inceleyebilir. Doğru kararı verip vermediğini merak ediyor.

NR
6.3
2019 Dram 86 dakika İzle
1080p 7.2 Lübnan Semaları

Lübnan Semaları

Lübnan Semaları İzle filmi, Lübnan Semaları, anavatanından ayrılarak Lübnan'da kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. 1950'lerde Alice adındaki genç bir kadın, sıkıcı anavatanı İsviçre'den ayrılmaya karar verir. Yola koyulan Alice, güneşli ve hayat dolu bir yer olan Lübnan'a gider. Onun hayatı, ilk Lübnanlıyı uzaya göndermeyi planlayan astrofizikçi olan Joseph'e aşık olmasıyla bambaşka bir hal alır. Alice'in yeni hayatında başlarda her şey yolunda ...

NR
7.2
2021 Dram 92 dakika İzle
1080p 6 Tüp

Tüp

Tüp İzle filmi, Genç bir kadın, uyandığında kendisini ölümcül tuzaklarla dolu bir tüpün içinde bulur. İçine düştüğü kabustan kurtulmaya çalışan kadın, hayatta kalabilmek için önüne çıkan engelleri aşıp ilerlemek zorundadır.

R
6
2021 Bilim-Kurgu 90 dakika İzle
1080p 7.5 Yeni Baştan (La belle époque)

Yeni Baştan (La belle époque)

Yeni Baştan İzle filmi, Film, günümüz hayatına ayak uydurmakta zorlanan ve artık altmışlarında olan Victor'un, ailesi ile yaşadığı sorunlardan bunalıp tarihin herhangi bir döneminin gerçekçi bir deneyimini müşterilerine sunma iddiasındaki girişimci bir firmanın imkânlarıyla 40 yıl önce hayatının aşkıyla tanıştığı dönemi tekrar yaşamasını konu ediniyor.

NR
7.5
2019 Dram 115 dakika İzle
1080p 6.1 Casuslar Şehri (Wasp Network)

Casuslar Şehri (Wasp Network)

Casuslar Şehri İzle filmi, Kübalı casuslar 1990'larda adadaki terör saldırılarını sonlandırmak üzere sürgündeki gruplara sızdıklarında ağır bir kişisel bedel öderler. Gerçek bir öyküden uyarlandı.

R
6.1
2019 Dram 128 dakika İzle