1080p 6.89 Paralel Anneler

Paralel Anneler

Paralel Anneler İzle filminde, Kazara hamile kalan ve doğum yapmak üzere olan iki bekâr kadın bir hastane odasında bir araya gelirler: mutlu ve herhangi bir pişmanlığı olmayan orta yaşlarında Janis ile pişmanlık ve korku dolu, travmatize olmuş ergen Ana. Bu saatlerde paylaşacakları birkaç kelime, ikisi arasında tesadüfen gelişen ve hayatlarını belirleyici bir şekilde değiştiren çok yakın bir bağ oluşturacaktır.

R
6.89
2021 Dram 120 dakika İzle
1080p 6.865 Live Is Life

Live Is Life

Live Is Life İzle filminde, Yaz 1985. Her yıl olduğu gibi, Rodri Katalonya'dan Galiçya'ya seyahat eder ve dört arkadaşıyla tekrar bir araya gelir. Gerçek dünyadaki sorunlar dostluklarını baltalamaya başlayınca, beşi efsanevi bir nesneyi aramak için bir gece macerasına atılır.

NR
6.865
2022 Filmler 110 dakika İzle
1080p 3 The Nannys Night

The Nannys Night

The Nannys Night İzle filminde, Genç Bianka, kasabadaki en havalı bebek bakıcısıdır, bir gece onun şeytani bir mezhebe ait olduğu ve genç bir bakireyi kurban etmesi gerektiği öğrenilene kadar.

NR
3
2022 Filmler 73 dakika İzle
1080p 4.7 Örgüt

Örgüt

Örgüt İzle filminde, İspanya, 1980'ler: Ülke, GAL, Terörle Mücadele Kurtuluş Grubu'nun şiddetinin karşılık verdiği Bask ayrılıkçı hareketi ETA'nın saldırılarıyla her gün yaralanıyor. Ulusal bir günlük gazeteden gazeteciler Manuel Mallo ve Marta Castillo, onlara LAG ile İspanyol hükümetinin üst düzey yetkilileri arasındaki bağlantıların kanıtını getirebileceğini söyleyen bir köstebek tarafından temasa geçti. Yüzyılın skandalına neden olan şey, bilgi için hayatınızı riske atmaya hazır ...

NR
4.7
2006 Dram 105 dakika İzle
1080p 6.4 Ölüler Vadisi

Ölüler Vadisi

Ölüler Vadisi İzle filminde, Kanlı çatışmalardan aylar sonra, siperlerde binlerce ölü bırakır. Beşinci Tugay Kaptanı Jan Lozano, kendisine emanet edilen bir görevi yerine getirirken genç bir sürücüyle birlikte bir düşman müfrezesi tarafından esir düşer. Bir Nazi deneyi sonucu yaratılmış zombilerle karşı karşıya kalan iki grup, düşmanlıklarını bir kenara bırakıp birlik olmalıdır.

R
6.4
2022 Filmler 101 dakika İzle
1080p 6.7 Mükemmel Aile

Mükemmel Aile

Mükemmel Aile İzle filminde, Lucía, oğlunun kız arkadaşının tuhaf ailesiyle tanıştığında başta hayrete düşer. Ancak bu ailenin kendi katı ve kuralcı hayatı üzerinde yaratacağı etkiden habersizdir.

NR
6.7
2021 Aile 102 dakika İzle
1080p 6.5 Kara Sohbet

Kara Sohbet

Kara Sohbet İzle, Gayet iyi olan bir mimar Jeremiasz Angust, uçak beklerken biri ile tanışır. Birbirlerine hikaye anlatarak zaman geçirmeye çalışırlar. Jeremiasz Angust, uçağı kaçırır. Bu konuşmanın tesadüf olmadığını anlamıştır.

NR
6.5
2021 Filmler 89 dakika İzle
1080p 5.8 Annemle Balayı

Annemle Balayı

Annemle Balayı İzle filmi, Genç bir adamın hayatı, düğün gününde terk edilmesi ile alt üst olur. Düğünün gerçekleşmemesi ile önceden ayarlanmış balayı tatile de suya düşer. Adamın annesi, balayı için ödenen paranın boşa gitmemesi için oğlu ile birlikte balayına gitmeye karar verir. Düğün günü terk edilmenin acısını yaşayan genç adam, annesinin isteği üzerine birlikte balayına gider. Tatilde hayatının en güzel zamanlarını geçiren kadının bu hâli, oldukça mutsuz olan oğlunu fazlasıyla ...

NR
5.8
2022 Filmler 110 dakika İzle
1080p 7.2 Karanlık Sır

Karanlık Sır

Karanlık Sır İzle filmi, Genç bir adam olan Jack ve kendisinden küçük olan kardeşleri Billy, Jane ve Sam'in büyük bir sırları vardır. Dört kardeş bir arada kalmaya devam edebilmek adına sevgili annelerinin ölümünü herkesten saklamak zorunda kalmıştır. Ancak bu şartla birlikte yaşamaya devam edebilecek olan kardeşlerin hayatını zorlaştıran bir diğer etmen daha vardır ki, bu sakladıkları sırdan çok daha kötücüldür. Genç kardeşlerin yaşadıkları malikanede şeytani bir varlık kol gezmektedir ve ...

R
7.2
2017 Dram 110 dakika İzle
1080p 6.1 Casuslar Şehri (Wasp Network)

Casuslar Şehri (Wasp Network)

Casuslar Şehri İzle filmi, Kübalı casuslar 1990'larda adadaki terör saldırılarını sonlandırmak üzere sürgündeki gruplara sızdıklarında ağır bir kişisel bedel öderler. Gerçek bir öyküden uyarlandı.

R
6.1
2019 Dram 128 dakika İzle
7.6 Masallar Diyarı (The Lunnis and the Great Fairy Tales Adventure)

Masallar Diyarı (The Lunnis and the Great Fairy Tales Adventure)

Masallar Diyarı İzle filmi, Masallar Diyarı, Mar adındaki genç bir kızın, içerisinde dünyanın tüm masallarını içeren sihirli bir kitabı kurtarmak için sevimli dostları ile birlikte atıldığı macerayı konu ediyor.

NR
7.6
2019 Aile 84 dakika İzle
1080p 7 Sınırın Yasaları

Sınırın Yasaları

Sınırın Yasaları İzle filmi, İçine kapanık Girona öğrencisi Nacho, şehrin Çin Mahallesi'nden iki suçluyla tanışır ve yaz aylarında hayatını değiştirecek bir hırsızlık ve soygun saldırısına karışır.

R
7
2021 Filmler 125 dk İzle
1080p TV 7.4 Elite

Elite

Elite İzle dizisi, İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya'daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

TV-MA Netflix
7.4
2018 Diziler 60 dk İzle
6.4 Donma Noktası

Donma Noktası

Donma Noktası İzle filmi, Görevli olduğu mahkûm nakil aracı saldırıya uğrayan polis memuru, dondurucu soğukla baş etmeye çalışırken içerideki ve dışarıdakilerle de ölüm kalım savaşı vermelidir.

R
6.4
2021 Aksiyon 106 min İzle
6.6 Xtremo

Xtremo

Xtremo İzle filmi, Bu yüksek tempolu ve aksiyon dolu gerilimde emekli bir tetikçi, yanına kız kardeşini ve sorunlu bir genci de alarak ölüm saçan üvey kardeşinden intikam almaya hazırlanır.

NR
6.6
2021 Aksiyon 111 dk İzle
1080p 6.5 Fırtına İçin Bir Kurban

Fırtına İçin Bir Kurban

Fırtına İçin Bir Kurban İzle filmi, Baztan Üçlemesinin üçüncü kısmında Amaia, birçok şüpheli bebek ölümünü ve korkunç ritüelleri araştırır. Bu sırada etrafındakiler, ölümcül bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Fernando González Molina'nın yönettiği Baztan Üçlemesi'nin son filminde Marta Etura ve Leonardo Sbaraglia başrollerde.

R
6.5
2020 Filmler 139 dakika İzle