1080p 7.1 Evdeki Düşman Başlangıç

Evdeki Düşman Başlangıç

Evdeki Düşman Başlangıç İzle filminde, Lena Klammer, Rusya’da kapatıldığı akıl hastanesinden kaçarak Amerikalı zengin bir ailenin kaybolan çocuğunun yerine geçer. Bu şekilde Amerika’ya getirilen Lena, Esther adını alarak ailenin bir parçası olur. Fakat Lena’nın planları, ailesini ondan korumak için her şeyi yapmaya göze alan anne Tricia yüzünden riske girer.

R
7.1
2022 Filmler 99 dakika İzle
1080p 5.8 Evdekiler

Evdekiler

Evdekiler İzle filminde, Yaşadıkları kasabanın yaşlı ve zengin çifti Huggins’lerin evini soymaya karar veren üç arkadaş, çiftin yemeğe çıktıkları bir akşam evlerine girerler. Fakat evdeki kasayı hesapladıkları gibi açmayı başaramayınca planlarını değiştirmek zorunda kalırlar. Mary yeni plana karşı çıksa da, ekip kasayı açmadan gitmek istemez. Bilmedikleri şey ise Huggins’ler aslında göründükleri gibi masum ve zayıf değildir. Tek amaçları biraz para bulup kasabadan kaçmak olan soyguncular, ...

NR
5.8
2020 Filmler 92 dakika İzle
1080p 6.3 Eiffel

Eiffel

Eiffel İzle filminde, 1880’li yıllar, Paris. Fransa Hükümeti, Amerika için Özgürlük Heykeli’ni tasarlayan mimar Gustave Eiffel’den kendileri için de bir anıt yapmasını ister. Başta çok da istekli olmayan Eiffel, kavuşamadığı hayatının aşkı Adrianne ile yıllar sonra karşılaştığında birden fikrini değiştirir ve seneler önce unutmaya çalıştığı aşkından aldığı ilhamla “A” harfi şeklinde bir kule tasarlar. Parislilerin eleştirilerine ve itirazlarına rağmen Eiffel, bu tutku projesinin ...

R
6.3
2021 Dram 108 dakika İzle
1080p 7 Evlen Benimle

Evlen Benimle

Evlen Benimle İzle filminde, Jennifer Lopez’in ve global Latin müzik yıldızı Maluma’nın orijinal şarkılarının yer aldığı Evlen Benimle filminde Lopez, müziğin süper starı Kat Valdez rolünde, Owen Wilson ise matematik öğretmeni Charlie Gilbert rolünde, evlenmeye ve birbirlerini daha sonra tanımaya karar veren iki yabancıyı canlandırıyorlar. Değerlerin beğenilere ve takipçilere bağlı olduğu bir dünyada gerçek bir şey arayan iki farklı insan hakkında sıra dışı bir macera olan Evlen Benimle ...

PG-13
7
2022 Filmler 112 dakika İzle
1080p 5.7 Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar

Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar

Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar İzle filminde, Eski bir çocukluk arkadaşı Sebastian'ın bekarlığa veda partisini bozduğunda ve her şeyi kendisi hakkında yaptığında, sadece bir uzaylı istilası onların kötü kanlarını bir kenara bırakıp bir zamanlar oldukları tekme lazer etiket ikilisi olarak yeniden bir araya gelmelerini sağlayabilir.

NR
5.7
2022 Bilim-Kurgu 114 dakika İzle
1 Sezon TV 7,9 Erşan Kuneri

Erşan Kuneri

Erotik filmlerin unutulmaz yönetmeni, yapımcısı ve oyuncusu Erşan Kuneri, farklı film türlerini denemek ve pornocu yaftasından kurtulmak için kolları sıvar.

TV-MA Netflix
7,9
2022 Komedi İzle
1080p 5.7 Emergency

Emergency

Emergency İzle filminde, Üç üniversite öğrencisi, efsanevi bir partinin hazırlığı içindedir. Ancak partide başlarına gelen beklenmedik bir durum hayatlarının değişmesine neden olur. Ne yapacaklarını bilmeyen üç arkadaş, bir karar vermeden önce polisi aramanın artılarını ve eksilerini hesaplamaya başlar.

R
5.7
2022 Dram 105 dakika İzle
1080p 6.8 Etharkkum Thunindhavan

Etharkkum Thunindhavan

Etharkkum Thunindhavan İzle filminde, Kannabiran küçük bir köyde anne ve babası ile güzel bir hayat sürmekte olan bir avukattır. Günlerden bir gün kendi köyünden komşu köye gelin giden genç bir kadın hiçbir sebep yokken intihar ettiğinde bu ölüm iki köyü karşı karşıya getirir. Kızlarının neden intihar ettiğini bilmek isteyen köy halkı komşu damadı ve ailesini rahat bırakmayacaktır.

NR
6.8
2022 Aksiyon 151 dakika İzle
1080p 6.8 Etharkkum Thunindhavan

Etharkkum Thunindhavan

Etharkkum Thunindhavan İzle filminde, Kannabiran küçük bir köyde anne ve babası ile güzel bir hayat sürmekte olan bir avukattır. Günlerden bir gün kendi köyünden komşu köye gelin giden genç bir kadın hiçbir sebep yokken intihar ettiğinde bu ölüm iki köyü karşı karşıya getirir. Kızlarının neden intihar ettiğini bilmek isteyen köy halkı komşu damadı ve ailesini rahat bırakmayacaktır.

NR
6.8
2022 Aksiyon 151 min İzle
1080p 7.8 Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Gizli Dünya

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Gizli Dünya

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Gizli Dünya İzle filminde, Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmuş ve ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı sağlama görevini başarıyla yerine getirmiştir. Ejderhası Dişsiz ile kazandıkları bu barış, Dişsiz'in yeni keşfi ile önemini kaybeder. Dişsiz artık tükendiğini sandığı kendi soyuna mensup bir ejderhayı keşfeder. Bu dişi ejderha vahşi ve zorludur. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığında ve Hicks'in otoritesi sınandığında, ejderha da binici de kendi ...

PG
7.8
2019 Aile 104 dakika İzle
1080p 5.6 Evinde Biri Var

Evinde Biri Var

Evinde Biri Var İzle filminde, Makani ile Osborne lisesinde, Gençleri hedef alı, tehdit ve şantaj yapan, önemli sırlarını açıklayan, psikopat bir maskeli katilin kim olduğunu araştırırlar. Onu bulup ve durdurmaya çalışmaktadırlar.

NR
5.6
2021 Filmler 96 dakika İzle
1080p 7.5 Explorer The Last Tepui

Explorer The Last Tepui

Explorer The Last Tepui İzle, Seçkin dağcı Alex Honnold ve National Geographic Explorer ve dağcı Mark Synnott liderliğindeki birinci sınıf bir tırmanma ekibi, 1000 metrelik dik bir uçuruma ilk tırmanmaya çalışırken Amazon ormanlarının derinliklerinde zorlu bir görevde takip ediyor.

NR
7.5
2022 Belgesel 55 dakika İzle
1080p 3 Eski Köye Yeni Adet

Eski Köye Yeni Adet

Eski Köye Yeni Adet İzle filmi, 1990… Köye gelen sağlık ekipleri, en az üç çocuğu olan tüm kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Köy halkının yapılan işlemle ilgili fikirleri yoktur. Sağlık ekipleri gittikten sonra bir araya toplanan erkekler, kadınlara yapılan işlemle ilgili akıl yürütmeye başlar. Ortaya birçok fikir atılır ve en sonunda spiralin bir mikrofon olduğuna kanaat getirilir. Devletin gözünün üzerlerinde olduğunu düşünen köy halkı, mikrofonlar sayesinde dinlendiklerini ...

NR
3
2018 Filmler 102 min İzle
1080p 6.2 Elizabeth Harvest

Elizabeth Harvest

Elizabeth Harvest İzle filmi, Yeni evli Elizabeth bilim adamı kocası Henry’nin mülküne taşınır. Burada şahane yemeklerle ve göz kamaştırıcı bir turla onurlandırılır. Ev çalışanları ona saygılı davranır fakat Elizabeth bir şeylerin yanlış gittiğini fark etmez. Henry, dünyasındaki her şeyin ona ait olduğunu açıklar, yalnızca içeri girmesi yasak olan kilitli bir oda hariç. Henry iş için gittiği zaman Elizabeth araştırmaya karar verir fakat orada bulacağı şey düşündüğü gibi olmayabilir.

R
6.2
2018 Bilim-Kurgu 105 dakika İzle
1080p 7 Ejder Yürek 5 İntikam

Ejder Yürek 5 İntikam

Ejder Yürek 5 İntikam İzle filmi, Ailesi kırsal kesimde vahşi akıncılar tarafından öldürülen genç bir çiftçi olan Lukas, intikam için destansı bir arayışa başlar ve görkemli bir ejderha ve paralı asker Darius ile beklenmedik bir üçlü oluşturur.

PG-13
7
2020 Aksiyon 97 dakika İzle
1080p 5.1 En Uzun Gece

En Uzun Gece

En Uzun Gece İzle filmi, İsmine leke sürülmüş bir doktor, ailesi ile birlikte hiç ilgileri olmayan bir olayın ortasına düşer. Bir banka soygunu sonrası kaçışta olan suçlular, soygunun istedikleri gibi gitmemesi nedeniyle tıbbi yardım almak zorunda kalırlar. Artık doktorun suçlulara yardım etmekten başka şansı yok gibi gözükmektedir.

R
5.1
2020 Aksiyon 89 dakika İzle
1080p 6.4 En Korkunç Masal

En Korkunç Masal

Korku hikâyeleri meraklısı Alex, her gece tüyler ürpertici bir masal anlatmazsa kötü kalpli bir cadının sihirli dairesinde yeni arkadaşıyla sonsuza dek mahsur kalacaktır.

NR
6.4
2021 Aile 103 dk İzle
Full HD 6.1 Eltilerin Savaşı

Eltilerin Savaşı

Eltilerin Savaşı İzle filmi, Aynı apartmanda oturan Sultan ve Gizem adlı iki eltinin tatlı atışmaları sosyal medya düşkünlükleriyle birleşince aralarında bol maceralı ve heyecanlı bir rekabet başlar. (13 yaş ve üzeri için uygundur)

NR
6.1
2020 Filmler 113 dk İzle
1080p 7.7 Enkanto Sihirli Dünya

Enkanto Sihirli Dünya

Enkanto Sihirli Dünya İzle filmi, Film, Kolombiya dağlarının ardına gizlenmiş, Encanto adındaki harikulade ve tılsımlı bir yerde, büyülü bir evde yaşayan sıradışı Madrigal ailesinin hikayesini anlatıyor. Encanto’nun büyüsü sayesinde bu ailenin her bir çocuğu süper güçten tut iyileştirme gücüne kadar eşsiz birer armağana kavuşmuştur – Mirabel hariç. Ancak Encanto'yu çevreleyen büyünün tehlikede olduğunu keşfettiğinde ailenin tek sıradan çocuğu olan Mirabel, olağanüstü ailesinin son umudu ...

PG
7.7
2021 Aile 103 dakika İzle
Full HD 6.1 Ev Baskını

Ev Baskını

Ev Baskını İzle filmi, Hayallerindeki eve yeni taşınan bir çiftin yaşadığı ölümcül baskının ardından travma geçiren kadın, cevaplar bulmaya çalışırken asıl tehlikenin yeni başladığını öğrenir.

NR
6.1
2021 Filmler 93 dk İzle
1080p TV 7.4 Elite

Elite

Elite İzle dizisi, İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya'daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

TV-MA Netflix
7.4
2018 Diziler 60 dk İzle
1080p 7 En Soğuk Düşman

En Soğuk Düşman

En Soğuk Düşman İzle filmi, Grönland'ın uçsuz bucaksız topraklarında kayıp bir haritayı arayan iki adam hayatta kalma savaşı verir. 1909'daki kutup keşif gezisinin gerçek öyküsünden uyarlandı.

R
7
2022 Dram 103 min İzle
7.2 Eternals

Eternals

Eternals İzle filmi, Binlerce yıla yayılan destansı hikâye, insanlığın en eski düşmanı The Devants'a karşı yeniden bir araya gelmek için gölgelerden çıkarılan bir grup ölümsüz kahramanı konu alıyor.

NR
7.2
2021 Aksiyon 157 min İzle
1080p 7.4 Enola Holmes

Enola Holmes

Enola Holmes İzle filmi, Nancy Springer’ın “The Enola Holmes Mysteries” adlı kitap serisinden uyarlanan film, ünlü dedektif Sherlock Holmes’un ergen kız kardeşi Enola’nın maceralarını konu ediniyor. 16. doğumgününün sabahında annesinin ortadan kaybolduğunu gören Enola, ağabeyleri Sherlock ve Mycroft’tan yardım ister. Ancak kardeşler onu ciddiye almaz ve yatılı okula göndermeyi planlar. Enola meseleyi kendi eline alır ve annesine ne olduğunu öğrenmek için Londra’ya gider.

PG-13
7.4
2020 Filmler 123 min İzle