1080p 0 Hep Yek 4 Bela Okuma Altan

Hep Yek 4 Bela Okuma Altan

Hep Yek 4 Bela Okuma Altan İzle filminde, Beladan uzak duramayan Altan ve isim benzerliğiyle mevzuya dahil olan Gürkan, bu sefer daha büyük bir bela olan Ali Kaptan'a bulaşır. Şeytan'ın yeryüzündeki gölgesi olarak nam salan Ali Kaptan'ın kendisine has işkence yöntemleri vardır. Başına gelen olaylardan sıyrılmaya çalışan ikili, uçkur belasına kendilerini daha beter durumların içinde bulur. Ali Kaptan'a hayatları pahasına borçlanan ikiliyi, Gürkan'ın aşiret reisi olan dayısı Ferruh kurtarmaya ...

NR
0
2021 Filmler 115 dakika İzle
1080p 5.7 Hasat Zamanı

Hasat Zamanı

Hasat Zamanı İzle filminde, Katherine, ailesini trajik bir şekilde kaybettikten sonra hayata ve Hıristiyanlığa karşı bütün inançlarını yitirmiş başarılı bir profesördür. Tüm enerjisini, dinen kalıplaşmış inanışların tüm dünyada çürülütmesi için de uğraşmaya vermiştir.Luisiana'nın ufak bir kasabasında ise anlamlandırılamayan bir dolu garip olay meydana gelmektedir. Bu kasabada yaşananların İncil'de bahsedildiğini farkeden Katherine, yeniden inançlarına bağlanmakla bilimsel gerçeklerin dışına ...

R
5.7
2007 Filmler 99 dakika İzle
1080p 6.8 Hot Seat

Hot Seat

Hot Seat İzle filminde, Eski bir hacker üst düzey bankacılık kurumlarına sızmaya zorlanır ve tuzağa düşürülür oturduğu koltukta bomba vardır ve buradan kurtulması gerekir.

R
6.8
2022 Aksiyon 87 dakika İzle
1080p 6.3 Haz

Haz

19 yaşındaki Jessica, İsveç’te yaşayan genç bir kadındır. Porno yıldızı olmak isteyen Jessica, amacına ulaşmak için küçük kasabasından ayrılarak Los Angeles’a gider. Ancak hedefine giden yol, Jessica’nın sandığından daha karmaşıktır.

NR
6.3
2021 Dram 109 dakika İzle
1080p 5.2 Halftime

Halftime

Halftime İzle filminde, Jennifer Lopez'in bir ikon olmasını sağlayan azim ve kararlılığını gözler önüne seriyor. Jennifer Lopez'in hayatının ikinci yarısını simgeleyen film, Latin kökenli bir kadın, anne ve sanatçı olarak, Jennifer Lopez'in hayatına derinlemesine bir bakış sunuyor.

NR
5.2
2022 Belgesel 95 dakika İzle
1080p 7.8 Hustle

Hustle

Hustle İzle filminde, Genç bir adam, hasız yere işinden kovulmasının ardından yurtdışında yetenekli bir basketbolcu keşfeder. Bunun ardından hem kendisinin hem de yeni keşfinin NBA’de başarılı olabileceğini kanıtlamak için onu ABD'ye getirmeye karar verir.

R
7.8
2022 Dram 118 min İzle
1080p 7.9 Hollywood Stargirl

Hollywood Stargirl

Hollywood Stargirl İzle filminde, Parıltılı Hollywood dünyasına girmeden önce yıldız adayı genç bir kızın, Arizona'dan daha büyük bir müzik, hayaller ve olasılıklar dünyasına yolculuğunu konu ediyor.

PG
7.9
2022 Dram 105 dakika İzle
1080p 6.9 Her şey senin için

Her şey senin için

Her şey senin için İzle filminde, Zengin bir adam olan Bob Merrick, arabasıyla yaptığı kaza sonrasında ünlü bir beyin cerrahının ölümüne ve cerrahın karısının da kör kalmasına neden olur. Suçluluk duygusu içerisindeki Merrick, hayatını tıp ilmine adar. Amacı doktorun karısı Helen'in gözlerine yeniden kavuşmasını sağlamaktır. Zamanla Helen ile aralarında bir yakınlaşma başlar.

NR
6.9
1954 Dram 108 dakika İzle
5.5 Hollow

Hollow

Hollow İzle filminde, Alzheimer’ın erken belirtileri gözüken bir kadın ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Birden bire gerçekmiş izlenimi veren kabuslar görmeye başlar. Gerçeklik olgusu tamamen zayıflayan kadın onu izleyen ve takip eden bir parmak kuklasının varlığını keşfedecektir.

NR
5.5
2021 Filmler 113 dakika İzle
1080p 5 Homebound

Homebound

Homebound İzle filminde, Genç bir kadın, yeni kocasının ayrı yaşadığı ailesinin evine geldiğinde, çocukların giderek daha sinir bozucu davranışlar sergilediğini görür.

NR
5
2022 Dram 71 dakika İzle
720p 4.3 Hababam Sınıfı Yeniden

Hababam Sınıfı Yeniden

Hababam Sınıfı Yeniden İzle filminde, Rıfat Ilgaz’ın en değerli ve en unutulmaz eserlerinden biri olan, "Hababam Sınıfı" serisi devam etmektedir. Bu sınıf birbirlerini korayan kendi aralarında şakalaşan eğlenceli bir sınıf olan Hababam Sınıfı, bir gün okula kızlar'ın gelmesiyle birlikte kendi aralarında yarışırlar. Yaptıkları yarışma, Paint Ball'dur. ve kızlar Paint Ball şampiyonudur. Paint Ball'u çok ciddiye alan bu sınıftaki Ömer adlı arkadaşları bir okul yangınına sebep olur ve okuldan ...

NR
4.3
2019 Filmler 106 dakika İzle
1080p 7 Huzursuz

Huzursuz

Huzursuz İzle, Leila ve Damien birbirine tutkuyla bağlıdır. Bipolar tanısı alan Damien, hiçbir zaman onun arzuladığı kişi olamayacağını düşünse de, Leila’yla hayatını sürdürmek için çabalar. Leila, onun dibe vurduğu dönemi gördükten sonra, Damien’ı hastalığından bağımsız, sevdiği adam olarak görebilecek midir?

NR
7
2021 Dram 117 dakika İzle
1080p 6.7 Hz Muhammed Allahın Elçisi

Hz Muhammed Allahın Elçisi

Hz Muhammed Allahın Elçisi İzle filmi, Abraha’nın fil ordusuyla Mekke’ye yönelişi sebebiyle tedirgin olan Mekke halkı çaresizdir. Hz. Muhammed’e hamile olan Hz. Amine geri kalan Mekke halkı gibi kaçıp dağlara saklanamaz. Abraha kimseciklerin olmadığı şehri kolayca ele geçirebileceğini düşünür ancak filler Mekke’ye doğru bir adım dahi atmaz. Ardından milyonlarca ebabil kuşu, Abraha’nın ordusunu taş yağmuruna tutarak yok ederler. Bu olaydan tam bir ay sonra Hz. Muhammed doğmuştur. Hz. ...

NR
6.7
2015 Filmler 163 dakika İzle
1080p TV 7.1 Halo

Halo

Halo İzle dizisi, Tüm zamanların en sevilen video oyunlarından, askeri bilim kurgu Halo’nun uzun süredir beklenen sinematik uyarlaması, gamerların favorisi ve şimdiden ikonlaşmış baş karakter Master Chief’i odağına alacak. 26. yüzyılda, insanlık ile The Covenant olarak bilinen uzaylı tehdidi arasındaki epik çatışmayı takip edecek yapım; zengin bir hayal gücüyle oluşturulmuş bir gelecek tasavvurunun aksiyon, macera ve derinlikli karakter anlatılarıyla birleşimi olarak tanımlanıyor.

TV-MA Paramount+
7.1
2022 Aksiyon & Macera 1 Sezon İzle
1080p 5.5 Hellboy 3

Hellboy 3

Hellboy 3 İzle filmi, Film, insanların dünyası ile fantastik yaratıklarla dolu bir dünya arasında sıkışıp kalan Hellboy'un hangi tarafa ait olduğunu bulmak için çabalarken, bir yandan da Kral Arthur zamanında yaşayıp Merlin'in güçlerini çalan kötü büyücü Nimue'nin intikam almak için insanlığa açtığı savaşı durdurma çabasını temel alıyor.

R
5.5
2019 Aksiyon 121 dakika İzle
1080p 5.8 Her Şey Yok Olur

Her Şey Yok Olur

Her Şey Yok Olur İzle filmi, Genç bir kadın, Manhattan'dan ayrılıp küçük bir kasabada yaşamaya başlamalarının ardından hem eşinin hem de yeni evlerinin uğursuz sırlar gizlediğini keşfeder.

NR
5.8
2021 Filmler 121 dakika İzle
6.9 Hırsızlar Ordusu

Hırsızlar Ordusu

Hırsızlar Ordusu İzle filmi, "Ölüler Ordusu"nun öncesini anlatan filmde gizemli bir kadın, Avrupa'nın farklı yerlerindeki 3 efsanevi kasayı soymak için topladığı ekibe banka memuru Dieter'ı da alır.

R
6.9
2021 Filmler 129 dakika İzle
1080p 6.8 Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy İzle filmi, Eski bir donanma piyadesi olan ve Yale'de hukuk bölümünde okuyan Güney Ohiolu J.D. Vance, hayallerindeki işe girmek üzeredir. Ancak ailevi bir kriz onu hafızasından silmeye çalıştığı memleketine geri dönmek zorunda bırakır. J.D. hem Appalachi yerlisi ailesinin karmaşık ve dinamik yapısında hem de madde bağımlılığıyla mücadele eden annesi Bev ile arasındaki istikrarsız ilişkide yolunu bulmak zorundadır. Onu yetiştiren güçlü ve zeki büyükannesi Mamaw'ın anılarından ...

R
6.8
2020 Dram 116 dakika İzle
1080p 7.1 Holidate

Holidate

Holidate İzle filmi, Tatillerde bekâr olmaktan bıkan iki yabancı, bir yıl boyunca birbirlerine eşlik etmeyi kabul eder. Ama platonik başlayan bu ilişkide zamanla gerçek duygular filizlenir.

NR
7.1
2020 Filmler 104 dakika İzle
1080p 6.5 His House

His House

His House İzle filmi, Savaşın yerle bir ettiği Güney Sudan'dan kaçan genç bir çift, İngiltere'ye sığınıp yeni bir başlangıç yapmak ister. Ancak yeni evlerindeki uğursuz güç onlara eziyet eder.

NR
6.5
2020 Dram 93 min İzle
1080p 7.4 Happiest Season

Happiest Season

Happiest Season İzle filmi, Abby kız arkadaşına evlenme teklifi etmeyi düşünen ancak arkadaşının ailesinin oldukça muhafazakâr olduğunu öğrenen. Kız arkadaşının ilişkilerini ailesinden sakladığını öğrendiğinde, ilişkisini sorgulamaya başlıyor.

PG-13
7.4
2020 Filmler 102 dakika İzle
1080p 5.7 Holly Gelince

Holly Gelince

Holly Gelince İzle filmi, Noel ve Audra evli bir çifttir. Audra'nın üniversiteden oda arkadaşı Holly'nin sürpriz bir şekilde hafta sonu için gelişiyle eski sırlar ortaya çıkar. Her şeye rağmen bu beklenmedik ziyaret Noel ve Audra'nın ilişkilerine renk katacaktır.

NR
5.7
2020 Filmler 87 dakika İzle
1080p 6.4 Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı

Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı

Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı İzle filmi, Sean Boswell, kendini ailesine ve çevresine karşı yabancılaşmış hisseden mutsuz bir gençtir. Yasa dışı sokak yarışlarına merakı, bu mutsuzluğunu yenebildiği tek yoldur. Ama bu merak, onu yerel yetkililerle de karşı karşıya getirir. Oğlunun hapse girmesinden korkan annesi, onu Tokyo'da yaşayan asker babasının yanına gönderir. Tamamen farklı bir kültürde, yabancılık duygusu iyice pekişen Sean'ın Tokyo'da ki sıkıcı hayatı, Twinkie ile tanışınca ...

PG-13
6.4
2006 Aksiyon 104 dk İzle
1080p 7.9 Harry Potter 20th Anniversary Return to Hogwarts

Harry Potter 20th Anniversary Return to Hogwarts

Harry Potter 20th Anniversary Return to Hogwarts İzle filmi, Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint de olmak üzere tüm "Harry Potter" filmlerindan oyuncular, ilk filmin 20. yıldönümünü kutluyor! Pek çok röportajı içeren bu retrospektifte, oyuncular orijinal Hogwarts setinde bir araya gelecek. Ayrıca, geçmiş sekiz filme dair özel detaylara da yer verilecek.

PG-13
7.9
2022 Belgesel 103 dk İzle