1080p 7.0 Not Okay

Not Okay

Not Okay İzle filminde, Arkadaşları ve şöhreti için umutsuz olan genç bir kadın, sosyal medyadaki varlığını artırmak istemektedir. Bunun için de Paris'e sahte bir gezi düzenler. Ancak gerçek dünyada korkunç bir olay meydana geldiğinde yalanı ona istediği tüm ilgiyi sunan ahlaki bir ikileme dönüşür.

R
7.0
2022 Filmler 100 dakika İzle
1080p 6.5 Ninja’nın İntikamı

Ninja’nın İntikamı

Ninja'nın İntikamı İzle filminde, Dünyanın en ölümcül suikastçilerinden olan Raizo’yu (Rain) konu alıyor. Raizo, çocukken, varlığı bile bir söylence olarak kabul edilen gizli örgüt Ozunu Klanı tarafından sokaklardan alınıp bir ölüm makinesi olmak üzere eğitilmiştir. Arkadaşının klan tarafından acımasızca öldürülmesini bir türlü unutamayan Raizo, örgütten kaçar ve ortadan kaybolur. Şimdi intikamını almak için hazırlık yaparak beklemektedir. Berlin’de, APT ajanı Mika Coretti (Naomie Harris) ...

R
6.5
2009 Aksiyon 99 dakika İzle
1080p 6.6 Nate’in Hayali

Nate’in Hayali

Nate'in Hayali İzle filminde, 13 yaşındaki Nate Foster, büyük bir Broadway yıldızı olmayı hayal ediyor. O ve en iyi arkadaşı Litty, "Lilo and Stitch: The Musical" için seçmelere katılmak üzere New York'a cesur bir yolculuk düzenler.

PG
6.6
2022 Aile 92 dakika İzle
1080p 7.5 Nefret Oyunu

Nefret Oyunu

Nefret Oyunu İzle filminde, The Hating Game, kariyerine hızlı bir başlangıç ​​yapmak isteyen ancak bunu elde etmek için etik ilkelerinden ödün vermek istemeyen Lucy'nin hikayesini konu ediyor. Lucy, kariyerinde ilerlemeye çalışırken, baş düşmanı olan iş arkadaşı Joshua ile rekabete girer. Önlerine terfi etme fırsatı çıktığında Lucy ve Joshua, terfi alamayanın istifa edeceği bir anlaşma yapar. Ancak onların arasındaki bu oyun başladıktan bir süre sonra Lucy ve Joshua arasında bir yakınlaşma ...

R
7.5
2021 Filmler 102 dakika İzle
1080p 5.8 Ne Dilersen

Ne Dilersen

Ne Dilersen İzle filminde, Uzaylılar, Başka gezegenlerde hangi türlerin ve nasıl yaşadığını merak etmiştir. Eğer dünyalılar yani insanlar eğer onların standartlarına, yaşam tarzlarına uygun ise insanları dost kabul ederek dünyada yaşama kararı alırlar. Eğer yaşam tarzlarına ve standartlarına uygun değiller ise dünya yok olacaktır.

R
5.8
2015 Bilim-Kurgu 85 dakika İzle
1080p 4.2 Niyazi Gül Dörtnala

Niyazi Gül Dörtnala

Niyazi Gül Dörtnala İzle filmi, Profesör Veteriner Niyazi Gül, çocukluğundan bu yana hayvanlarla arası hep iyi olan, büyük-küçük baş fark etmez tüm hayvanların dilinden anlayan biraz sıradışı bir bilimadamıdır. İnsanların zevki için hayvanlara eziyet edilmesine, avcılığa, gerçek kürk tüketimine sonuna kadar karşıdır. Üniversitede dersleri hep eğlenceli geçen Niyazi Gül'ün bir de Hediye adında bir çalışanı vardır. Hediye hem Niyazi Gül'ün tüm işlerine koşturur hem de yıllarını verdiği gizli ...

NR
4.2
2015 Filmler 106 dakika İzle
1080p 6.5 Nilde Ölüm

Nilde Ölüm

Nilde Ölüm İzle filmi, Linnet Doyle, yeni kocası ile birlikte balayı için Nil Nehrinde lüks bir yolculuğa çıkar. Ancak bu yolculuk Linnet’in acımasızca öldürülmesiyle son bulur. Bu korkunç ölüm, gemide bulunan dedektif Hercule Poirot’un da tatilini sona erdirir. Geminin kaptanı tarafından soruşturma yapmakla görevlendirilen Poirot, cinayetin gizemini çözmek için çabalar.

PG-13
6.5
2022 Dram 127 dakika İzle
6.6 Nuh Tepesi

Nuh Tepesi

Nuh Tepesi İzle filmi, Ömer, ölümcül bir hastalığa yakalanan ve son arzusu çocukken diktiğini iddia ettiği ağacın altına gömülmek olan babasını köyüne götürür. Ancak ağacın Nuh Peygamber tarafından dikildiğine inanan köylüler buna izin vermez.

NR
6.6
2019 Dram 109 dakika İzle
1080p 4.5 Noel Çatışması

Noel Çatışması

Noel Çatışması İzle filmi, Bir adam bir cinayete teşebbüsün önüne geçer ve daha sonra yeni tanıştığı bir kadın onu bulmaya çalışırken amaçlanan katillerin mürettebatından kaçar.

NR
4.5
2020 Filmler 105 dakika İzle
5.9 Ne Diledik

Ne Diledik

Ne Diledik İzle filmi, Alice ve Niklas, en büyük dileği kendi çocuklarına sahip olmak olan genç bir çifttir. Birkaç başarısız girişimden sonra, zihinlerini temizlemek için Sardunya'ya tatile gitmeye karar verirler. Orada, diledikleri her şeye sahip gibi görünen Avusturyalı bir aileyle tanışırlar. Fakat görünüş aldatıcı olabilir...

NR
5.9
2020 Dram 94 dakika İzle
6.7 Newarkın Azizleri

Newarkın Azizleri

Newarkın Azizleri İzle filmi, The Many Saints of Newark, sevilen dizi The Sopranos’da yaşananların öncesini konu ediyor. 1960'lı yıllarda geçen filmde, Afrikalı Amerikalılar ile İtalyan Amerikalılar arasındaki mücadeleye odaklanılıyor.

R
6.7
2021 Dram 120 dk İzle
5.9 Nöbetçi

Nöbetçi

Nöbetçi İzle filmi, Ateş hattındaki travmatik bir görevin ardından eve gönderilen iyi eğitimli bir Fransız asker, kız kardeşine saldıran adamı yakalamak için ölümcül yeteneklerini kullanır. (18 yaş ve üzeri için uygundur)

NR
5.9
2021 Aksiyon 80 min İzle
7.4 Nefesini Tut 2

Nefesini Tut 2

Nefesini Tut 2 İzle filmi, Don't Breathe 2'da, aradan sekiz yıl geçmişken, Nordstrom 11 yaşındaki Phoenix ile birlikte yaşamaktadır. Sarhoş bir sürücü tarafından kendisinden çalınan ailesini böylece yeniden yaratmış ve her zaman hakkı olduğunu düşündüğü çarpık adaleti bulmuştur. Davetsiz misafirler bir kez daha evine geldiğinde, bu sefer Phoenix'e odaklanan Norman, içinde saklı olanı yeni ve beklenmedik şekillerde bir kez daha ortaya çıkaracaktır.

R
7.4
2021 Filmler 98 dk İzle
7 Nefesini Tut

Nefesini Tut

Nefesini Tut İzle filmi, Kız kardeşi ve kendisi için daha iyi bir hayata başlamak isteyen Rocky, sevgilisi Money ve arkadaşı Alex ile zengin bir kör adamın sahip olduğu evin soygununa katılmayı kabul eder. Fakat kör adamın göründüğü gibi birisi olmadığını farkettiklerinde, adamın yeni kurbanları olmadan önce evden kaçmanın bir yolunu bulmak zorundadırlar.

R
7
2016 Filmler 89 min İzle
6.3 No Exit

No Exit

No Exit İzle filmi, Ailevi bir acil duruma giden genç bir kadın olan Darby Thorne, kar fırtınasında mahsur kalır ve bir grup yabancıyla birlikte bir otoyol dinlenme alanına sığınmak zorundadır. Otoparkta bir minibüste kaçırılmış bir kıza rastladığında, onları kaçıranın kim olduğunu bulmak için onu korkunç bir ölüm kalım mücadelesine girer.

R
6.3
2022 Filmler 95 min İzle