1080p 6.7 V for Vengeance

V for Vengeance

V for Vengeance İzle filminde, Küçük kardeşlerinin, ebeveynlerini de öldüren daha önceki bir kaçırma girişiminden kaçtığını öğrendikten sonra, iki yabancı kız kardeş, onu bir grup kana susamış vampirden kurtarmak için güçlerini birleştirmeli. Bir vampir aşısının intikamını almak ve kontrol altına almak için yola çıkan Thorn ve ölümsüzler grubu çok geçmeden yanlış aileye bulaştıklarını öğrenirler.

R
6.7
2022 Aksiyon 85 dakika İzle
1080p 6.2 Vaashi

Vaashi

Vaashi İzle filminde, Gelişmekte olan bir avukat olan Ebin Mathew, bağımsız kariyerlerine başlamaları için yeni bir ofis alanını paylaşmak üzere avukat arkadaşı Madhavi Mohan ile iddialı bir şekilde el ele verir. Bir davanın zıt uçlarına indiklerinde ilişkileri gerginleşir.

NR
6.2
2022 Dram 123 dakika İzle
1080p 7.5 Vivo

Vivo

Vivo İzle filminde, Türünün tek örneği olan Vivo, sevgili sahibi ve akıl hocası Andrés adına bir şarkı teslim etmek için Havana'dan Miami'ye giden yolu bulmalıdır.

PG
7.5
2021 Aile 103 dakika İzle
1080p 6.3 Vanguard

Vanguard

Vanguard İzle, Tang Huanting’in kurucusu olduğu Vanguard, uluslararası üne sahip olan ileri teknolojili bir güvenlik ajansıdır. Bir gün iş insanı Qin’in kızı bir grup terörist tarafından kaçırıldığında Vanguard ekibi, genç kadını babası ile kısa sürede yeniden bir araya gelmesi için harekete geçer. Ancak görev sırasında işler ters gider ve Qin’de teröristlerin eline geçer. Tang sadece müşterisini değil, birçok insanın hayatını kurtarmak için ekibin başına geçer.

PG-13
6.3
2020 Aksiyon 107 dakika İzle
1080p 5.9 Villain (Kötü Adam)

Villain (Kötü Adam)

Eddie Franks, kızıyla yeniden bağlantı kurarak ve kardeşinin borcunu temizleyerek ailesine yardım etmeye çalışan eski bir suçludur. Çabalarına rağmen, yıkıcı sonuçları olan suçlu bir yaşam tarzına geri çekilir.

NR
5.9
2020 Dram 97 dakika İzle
1080p 6.2 Vizontele Tuuba

Vizontele Tuuba

Vizontele Tuuba İzle filmi, Sehre bir güzellik gelir! Türkiye’nin Güneydogusu’nda, herkesin ve her seyin “uzagında” küçük bir masal sehrinde geçer hikaye. 1980 yılının yaz ayları... Tüm ülke siyasi bir kaosun içindedir. Siyasi siddet ülkeye egemendir. Sagda ve solda onlarca degisik fraksiyon türemistir. Bu anlasılmaz saçma, acıklı ve komik “anarsik” atmosfer “Vizontele” sehrine çok baska ve kendine özgü biçimde yansımıstır. Güner Sernikli bu uzak sehre sürgün edilmis bir devlet ...

NR
6.2
2004 Dram 119 min İzle
1080p 5.7 Vanquish

Vanquish

Vanquish İzle filmi, Genç bir anne olan Victoria, bir Rus uyuşturucu kuryesi olarak karanlık geçmişini geride bırakmaya çalışır. Ancak o ne kadar uğraşsa da geçmişinden kurtulamaz. Emekli bir polis olan Damon, Victoria’nın kızını rehin tutarak onu verdiği emirleri yerine getirmeye zorlar. Vicrtoria, kızını yeniden görmek için silah ve motosikletini yeniden kullanarak bir dizi gangsteri alt etmeye çalışır.

R
5.7
2021 Aksiyon 96 dakika İzle
1080p 5.1 Vur Kaç

Vur Kaç

Vur Kaç İzle filmi, Suç ve şiddet dolu hayatını artık ardından bırakan Ray, sakin bir aile yaşamının tadını çıkarmaya çalışır. Geçmişinin ortaya çıkmasıyla birlikte Ray'e son bir iş yapması için şantaj yapılır. Ancak bu işe girdiğinde kendini acımasız suikastçılardan kaçarken bulur. Sevdiklerinin hayatı tehlikedeyken Ray, hayatta kalmak için şiddet dolu geçmişinden yararlanmak zorunda kalır.

R
5.1
2022 Aksiyon 96 min İzle
1080p 5.9 Vahşi Bölge

Vahşi Bölge

Vahşi Bölge İzle filmi, 17 yaşındaki Ida, annesini öldüren bir trafik kazasının ardından, henüz görüşmediği teyzesi ve teyzesinin yetişkin oğulları ile birlikte taşınır. Ev, fiziksel hassasiyet ve sevgiyle doludur, ancak evin dışında aile, şiddet içeren ve suçlu bir yaşam sürer.

NR
5.9
2020 Filmler 89 dakika İzle
1080p 6 Vampirler Bronxta

Vampirler Bronxta

Vampirler Bronxta İzle filmi, Vampires Vs. The Bronx, bir grup gencin macerasını konu ediniyor. Bronx'lu arkadaş grubu, mahallesini vampir çetesinden koruyabilmek için savaş verme kararı alır.

PG-13
6
2020 Filmler 86 dk İzle
7.1 Venom Zehirli Öfke 2

Venom Zehirli Öfke 2

Venom Zehirli Öfke 2 İzle filmi, Tom Hardy yeniden beyazperdeye dönüyor, bu sefer Marvel'in en büyük ve en karmaşık karakterlerinden biri olan ölümcül koruyucu Venom olarak. Büyük bir haber bulmak için koşturan gazeteci Eddie Brock, Cletus Kasady adında (Woody Harrelson) idam mahkûmu bir katil ile özel röportaj yapma fırsatını yakalar. Cletus, Eddie'nin sırrını keşfederek dehşet verici bir ortak yaşam formu olan Carnage'in konağı hâline gelir. Eddie ve Venom ilişkilerindeki çekişmeleri bir ...

PG-13
7.1
2021 Aksiyon 97 min İzle
1080p TV 8.6 Vikings Valhalla

Vikings Valhalla

Vikings Valhalla İzle dizisi, Tarihi dizi Vikings'in 100 yıl sonrasını konu alan Vikings: Valhalla, İngiltere Kralı Günah Çıkartıcı Aziz Edward'ın ölümünün ardından 3 lordun İngiltere tahtında hak iddia etmesi üzerine, İngiltere'nin kaderini etkileyecek olayları anlatmaktadır. Viking çağının nasıl sonlandığını da anlatmaktadır.

TV-MA Netflix
8.6
2022 Aksiyon & Macera 51 dk İzle