TV N/A Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri İzle dizisinde, Orta Dünya tarihinin destanlara konu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek. J.R.R. Tolkien’ın The Hobbit ve The Lord of the Rings’inin binlerce yıl öncesinde geçen bu epik drama, izleyicileri büyük güçlerin ortaya çıktığı, krallıkların yükseldiği ve çöktüğü, sürpriz kahramanların sınandığı, umudun pamuk ipliğine bağlı olduğu ve tüm dünyayı karanlığa gömmekle tehdit ettiği bir döneme götürecek. Orta Dünya’nın ...

TV-14 Amazon
N/A
2022 Aksiyon & Macera N/A İzle
1080p 0 Yaparsın Şekerim!

Yaparsın Şekerim!

Yaparsın Şekerim! İzle filminde, Haldun Dormen etkileyici tiyatro kariyeri boyunca pek çok ünlü ismi sahneye kazandırırken onları hep aynı sözlerle cesaretlendirdi: "Yaparsın şekerim".

NR
0
2022 Belgesel 129 min İzle
1080p 6.9 Yol Ayrımı

Yol Ayrımı

Yol Ayrımı İzle filminde, Fransa’yı sarsan Sarı Yeleklilerin gösterileri sırasında Paris’te hayat durmuştur. Ayrılmanın eşiğindeki iki sevgili, Raf ile Julie hastanenin acil servisindedir. Serviste yoğunluk git gide artarken yanlarına yaralı ve öfkeli gösterici Yann getirilir. Dışarıda gerginlik içeride karmaşa artınca hastane kapılarını kapatmak zorunda kalır. Mahsur kaldıkları acil serviste Raf, Julie ve Yann’ı uzun bir gece beklemektedir.

NR
6.9
2021 Dram 98 dakika İzle
1080p 6.5 Yolun Açık Olsun

Yolun Açık Olsun

Yolun Açık Olsun İzle filminde, Asteğmen Kerim ile birlikte Dalyan'a doğru yola çıkan Yüzbaşı Salih'in tek isteği, Kerim'in büyük aşkı Elif ile kavuşmasını sağlamaktır. Ancak bu amaçla çıktıkları yolculuk, onların geçmişle hesaplaşmalarına neden olur.

NR
6.5
2022 Dram 119 min İzle
1080p 5 Yalnız Kurt

Yalnız Kurt

Yalnız Kurt İzle filminde, Çeşitli gözetleme modları aracılığıyla, aşırı korumacı bir genç kadın olan Winnie ve engelli kardeşi Stevie'yi bir bomba planı, beceriksiz anarşistler, hırslı polis ve yozlaşmış bir politikacıyı içeren bir entrika ağına yakalanmış olarak izliyoruz. Siyasi eylemci ve polis muhbiri olan Winnie'nin erkek arkadaşı Conrad Verloc'un ikiyüzlülüğü, bu kardeşleri ölümcül bir yola sokar. Ancak, Özel Suçlar Çavuşu Kylie Heat tarafından toplanan, derlenen ve sunulan gözetim ...

NR
5
2021 Dram 104 dakika İzle
1080p 6.3 Yaşam Kürü

Yaşam Kürü

Yaşam Kürü İzle filminde, Hırslı genç bir yöneticiye bir şirketin CEO'su olma görevi verilir. Söz konusu CEO İsviçre Alpleri'nin ıssız bir bölgesinde yer alan, huzurlu ama gizemli bir sağlıklı yaşam merkezinde kalmaktadır. Ancak genç yönetici orada geçirdiği süre zarfında merkezin spa'sının mucizevi tedavilerinin pek de göründüğü gibi olmadığından şüphelenmeye başlar. Merkezin korkutucu sırlarını keşfetmeye başladığında ise akıl sağlığı tehlikeye girecektir. Sırları çözmeye çalışan genç ...

NR
6.3
2017 Bilim-Kurgu 146 dakika İzle
1 Sezon TV N/A Yakamoz S245

Yakamoz S245

Yakamoz S245 İzle, Dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu olan Arman, yaşanan bir doğa felaketinin ardından araştırma yapmak için bilim ekibiyle birlikte bir askeri denizaltısına biner. Yaşananları anlamaya çalışan Arman ve ekibi, aynı zamanda askeri denizaltının da gerçek görevinin ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Arman, kendini, ekibini ve tahmin ettiklerinden de daha fazlasını kurtarmaya çalıştığı bu süreçte başarılı olabilecek midir?

NR Netflix
N/A
2022 Bilim Kurgu & Fantazi 1 Sezon İzle
1080p 7 Yol Arkadaşım – Along For The Ride

Yol Arkadaşım – Along For The Ride

Yol Arkadaşım İzle, Auden, üniversiteden bir önceki yaz, uykusuzluk hastası olan esrarengiz olan Eli ile tanışırlar. Sahil kasabasında Colby uyurken, ikisi, Auden'in istemediğini bilmediği, gençlik hayatını yaşaması için yardımcı olur.

NR
7
2022 Dram 106 min İzle
1080p 0 Yalancı Sevgilim

Yalancı Sevgilim

Yalancı Sevgilim İzle filmi, Sami Akyanak (Salih Güney) yetmişleri devirmiş eski bir Yeşilçam oyuncusudur. Uzun süredir kendisine iş teklifleri gelmemesinden dolayı unutulduğunu düşünmeye başlar ve içine kapanarak, adeta kendisini eve hapseder. Bu durum karşısında mahallemizin cici kızı Belgin (Arbil Tabur) bir gün Sami beyin kapısını çalar ve evleneceği haberini verir fakat damat tarafına varlıklı bir ailenin kızı olduğu yalanını söylediğini, kimsesi olmadığından dolayı istemeye ...

NR
0
2021 Filmler 135 dakika İzle
1080p 5.3 Yardım Çağrısı

Yardım Çağrısı

Yardım Çağrısı İzle filmi, Elektromanyetik bir patlama sonucu tüm elektrik, su ve iletişim ağını çökertmiştir. Reese ve babası, kendilerini bir anda hayatta kalma savaşı içinde bulacaktır. Brighton Sharbino'nun başrolünde yer aldığı bu gerilim dolu filmde ona başarılı oyuncu Dominic Monaghan ve Will Patton eşlik ediyor.

NR
5.3
2019 Dram 103 dakika İzle
1080p 7.5 Yeni Baştan (La belle époque)

Yeni Baştan (La belle époque)

Yeni Baştan İzle filmi, Film, günümüz hayatına ayak uydurmakta zorlanan ve artık altmışlarında olan Victor'un, ailesi ile yaşadığı sorunlardan bunalıp tarihin herhangi bir döneminin gerçekçi bir deneyimini müşterilerine sunma iddiasındaki girişimci bir firmanın imkânlarıyla 40 yıl önce hayatının aşkıyla tanıştığı dönemi tekrar yaşamasını konu ediniyor.

NR
7.5
2019 Dram 115 dakika İzle
1080p 5.2 Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die)

Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die)

Sahipsiz bir para ödülünü kazanma sevdasına düşen iki arkadaş, 1980'lerden kalma gizemli bir video oyununu yeniden başlatıp dehşet dolu, gerçeküstü bir dünyaya adım atar.

NR
5.2
2022 Dram 84 dakika İzle
5.8 Yabani – Stray

Yabani – Stray

Yabani - Stray İzle filmi, Yabani, çocuklarını kaybetmenin acısı ile baş etmeye çalışan bir çiftin hayatına odaklanıyor. Çift, hayatlarına yeniden bir yön verebilmek için bir çocuğu evlat edinmeye karar verir. Ancak evlat edindikleri çocuk, çiftin hayatının altüst olmasına neden olur.

PG-13
5.8
2019 Fantastik 90 dakika İzle
1080p 7.4 Yehuda ve Siyah Mesih

Yehuda ve Siyah Mesih

Yehuda ve Siyah Mesih İzle filmi, Film, Ulusal Kara Panter Partisi başkan yardımcısı Fred Hampton’ın hayatını ve FBI muhbirliği yapan William O’Neal tarafından ihanete uğramasının hikâyesini anlatıyor. Film, Ulusal Kara Panter Partisi başkan yardımcısı Fred Hampton’ın hayatını ve FBI muhbirliği yapan William O’Neal tarafından ihanete uğramasının hikâyesini anlatıyor. Judas and the Black Messiah, Black Panther Party liderlerinden olan Fred Hampton'un hayatına odaklanıyor. Fred Hampton ...

NR
7.4
2021 Dram 126 dakika İzle
5.6 Yedinci Gün

Yedinci Gün

Yedinci Gün İzle filmi, Ünlü şeytan kovucu Peder Louis, eğitiminin ilk gününde olan Peder Peter ile bir işte birlikte çalışır. Louis ve Peter, yeryüzündeki cehennemin derinliklerine daldıkça iyi ve kötü arasındaki çizgi bulanıklaşır ve kendi iblisleri ortaya çıkar.

R
5.6
2021 Filmler 87 dakika İzle
0 Yaksha Acımak Yok

Yaksha Acımak Yok

Yaksha Acımak Yok İzle, Netflix filmi olan Yaksha: Ruthless Operations İzle, Takma adı insan yutan bir ruhtan alan denizaşırı bir gizli operasyon ekibinin acımasız lideri, casuslarla dolu bir şehirde tehlikeli bir görev üstlenir.

NR
0
2022 Aksiyon 125 min İzle
5.4 Yokuş Aşağı

Yokuş Aşağı

Yokuş Aşağı İzle filmi, Ailecek Avusturya Alpleri’nde çıktıkları kayak tatilinde büyük bir çığ tehlikesi atlattıktan sonra Billie ve Pete, hayatlarını ve birbirlerine karşı olan hislerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalır. Böylece hayatları bambaşka bir kargaşaya doğru yol alır.

R
5.4
2020 Dram 87 dakika İzle
1080p 5.4 Yarış 3

Yarış 3

Yarış 3 İzle filmi, Düğünü iptal olan Roy, kaçan müstakbel eşini geri kazanmak için Almanya'nın ünlü Nürburgring pistinde yeni bir rakibin yarış teklifini kabul eder. (13 yaş ve üzeri için uygundur)

NR
5.4
2020 Aksiyon 100 dakika İzle
1080p 8.5 Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü İzle filmi, Kıyamet günü ortamını yaşayan Orta Dünya'da, Yüzük Savaşı'nın son ve en büyük mücadelesine hoşgeldiniz. Bir yanda güvenilmez Gollum'un rehberlik ettiği yüzük taşıyıcısı Frodo ve yoldaşı Sam, Mordor'a ulaşıp Tek Yüzük'ü yokedebilecekleri tek yere götürmeye çalışıyorlar. Diğer yanda Rohan Atlıları ve Ent'lerle güç birliği yaparak Saruman'ı alt etmiş olan Gandalf, Aragorn ve diğer dostlarımız Karanlıklar Efendisi'nin tehtidi altındaki Gondor'a ...

PG-13
8.5
2003 Aksiyon 201 dakika İzle
1080p 6.4 Yaşayan Ölülerin Gecesi

Yaşayan Ölülerin Gecesi

Yaşayan Ölülerin Gecesi İzle filmi, Kırsal bir çiftlik evindeki bir grup insanın kana susamış zombi tehdidinden kurtulmak için mücadele ettiği 'Yaşayan Ölülerin Gecesi'nin yeniden anlatımı.

R
6.4
2021 Animasyon 70 dk İzle
1080p 5.5 Yalan Dolan

Yalan Dolan

Yalan Dolan İzle filmi, Yalan Dolan, kusursuz bir plan yapıp, sistemin hatalarını kullanarak bir banka soygunu yapmak isteyen altı arkadaşın hikayesini konu ediyor. Michael Şahin Derun'un yönetmen koltuğunda oturduğu komedi türündeki filminin oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Çetin Altay, Burcu Binici gibi isimler yer alıyor.

NR
5.5
2019 Aksiyon 82 dk İzle
1080p 5.8 Yarına Tek Bilet

Yarına Tek Bilet

Yarına Tek Bilet İzle filmi, İzmir'e giden bir trende yolları kesişen iki yabancı, çalkantılı ve şaşırtıcı biçimde bağlantılı aşk geçmişleri sayesinde yakınlaşır.

NR
5.8
2020 Filmler 90 dk İzle
6.3 Yakuza Prenses

Yakuza Prenses

Yakuza Prenses İzle filmi, Japonya'da uluslararası suç örgütü başkanı Yakuza öldürülünce onun tek varisi olan Akemi’yi korunma amacıyla bebekken yurt dışına gönderilir. Aradan geçen yirmi yılın ardından kökenini keşfeden Akemi, zulmedenlere karşı bir savaş başlatır.

R
6.3
2021 Aksiyon 112 dk İzle
8.4 Yıldızlararası

Yıldızlararası

Yıldızlararası İzle filmi, Teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir; amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen Cooper'un karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir...

PG-13
8.4
2014 Bilim-Kurgu 169 min İzle