1080p 7.976 Zombiler 3

Zombiler 3

Zombiler 3 İzle filminde, Zed ve Addison'ın Seabrook'taki son senesidir. Seabrook canavarlar ve insanlar için bir sığınak haline gelmiştir. Zed üniversiteye giden ilk zombi olmak için futbol bursu almaya çalışmaktadır ve Addison uluslararası amigo yarışması düzenlemektedir. Amigo yarışmasında yarışmak için galaksiler arası yabancılar ortaya çıkınca, Seabrook halkı onların dostça bir rekabetten fazlasını aradıkları konusunda şüphelenmeye başlar.

G
7.976
2022 Aile 88 min İzle
1080p 4.3 Zindan ve Ejderha

Zindan ve Ejderha

Zindan ve Ejderha İzle filminde, İzmer İmparatorluğu bölünmüş bir ülkedir. Ülkede Mages adı verilen, aşağı tabakadan gelmelerine rağmen büyücülerin en seçkin tabakasını oluşturan isimler yaşamaktadır. İzmer’in genç İmparatoriçesi Savina, herkes için mutluluk ve eşitlik istemektedir, ancak bir Mage olan Profion, Savina’yı tahtından indirebilmek için türlü entrikalar çevirmekte ve kendi kurallarını koymak istemektedir. Savina’nın kırmızı ejderhanın gücünü kontrol eden efsanevi Savrille ...

PG-13
4.3
2000 Dram 107 min İzle
1080p 6.2 Zoraki İkili – The Takedown

Zoraki İkili – The Takedown

Zoraki İkili İzle, On yıl sonra tekrar bir araya gelmek zorunda kalan iki uyumsuz polis, büyük bir komplonun tehdit ettiği bölünmüş bir Fransız kasabasında işlenen cinayeti araştırır.

NR
6.2
2022 Aksiyon 121 dakika İzle
6.3 Zıtlaşma (Polar)

Zıtlaşma (Polar)

Zıtlaşma İzle filmi, Duncan Vizla, dışarıdan normal bir adam olarak görülse de aslında gerçek çok farklıdır. Duncan dünyanın en iyi suikastçısı olan Black Kaiser'dır. Ancak suikast günleri geride kalmış ve tehlikeli dünyasına veda etmiş olan Duncan, sakin bir yaşam sürmeye karar vermiştir. Ancak eski işvereninin verdiği bir karar emeklilik planlarını sekteye uğratacaktır. Eski işvereni Duncan'ın hayatta kalmasının şirket için tehlike arz ettiğine karar verince, Duncan'ın peşine suikastçılar ...

R
6.3
2019 Aksiyon 118 min İzle
1080p 6.2 Z

Z

Z İzle filmi, Film, 8 yaşındaki oğullarının hayali arkadaşı tarafından musallat olunan bir ailenin gerilim dolu hikâyesini anlatıyor.

NR
6.2
2019 Filmler 83 dakika İzle
1080p 8.3 Zack Snyderın Adalet Birliği

Zack Snyderın Adalet Birliği

Zack Snyderın Adalet Birliği İzle filmi, Süpermen’in nihai fedakarlığının boşuna olmamasını sağlamaya kararlı olan Bruce Wayne, dünyayı felaket oranlarının yaklaşan bir tehdidinden korumak için bir meta insan ekibi oluşturma planlarıyla Diana Prince ile güçlerini birleştirir.

R
8.3
2021 Aksiyon 242 dakika İzle
1080p 2 Zengo

Zengo

Zengo İzle filmi, Zengo, ünlü bir modacı olmanın hayalini kurarken, kendisini büyük bir rekabetin içinde bulan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur. Sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin, mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde ...

NR
2
2020 Filmler 96 dakika İzle
6.6 Zamanda Tutsak

Zamanda Tutsak

Zamanda Tutsak İzle filmi, Tropik bir tatile giden aile, tenha bir plajda dinlendikleri sırada beklenmedik durumlarla karşılaşır. Aile, plajın anlam veremedikleri bir şekilde hızla yaşlanmalarına neden olduğunu keşfeder.

PG-13
6.6
2021 Filmler 108 dk İzle
1080p 6.9 Zihin Gezgini

Zihin Gezgini

Zihin Gezgini İzle filmi, Reminiscence, insanın zihnine bağlanarak geçmişi tekrar yaşatabilen bir sistemle bir anda ortadan kaybolan sevdiği kadını bulmaya çalışan bir dedektifin hikâyesini anlatıyor.

PG-13
6.9
2021 Bilim-Kurgu 118 min İzle