8.2 Baba

Baba

Baba İzle filmi, Anthony 80 yaşında, biraz huysuz, ısrarla yalnız yaşamak isteyen ve kızının kendisine önerdiği tüm yardımcıları geri çeviren bir adamdır. Ancak kızı artık günlük ziyaretlerini yapamayacağı ve Anthony’nin gerçeklik algısı sarsılmaya başladığı için, bir yardımcı bulmak zorunlu hale gelir. Hafızasının gelgitlerini yaşarken, Anthony kendi kimliğinin ve geçmişinin ne kadarına tutunabilecektir?

PG-13
8.2
2021 Dram 97 min İzle
1080p 7 Altın Eldiven

Altın Eldiven

Altın Eldiven İzle filmi, Altın Eldiven, 70’li yıllarda Hamburg’da dehşet saçan seri katil Fritz Honkanın hayatını konu ediyor. Honka, dışarıdan sakin ve sıradan biri olarak görülen bir adamdır. Ancak o, göründüğünün aksine bambaşka bir kişiliğe sahiptir. Kaybedenlerin ve dışlanmışların müdavim olduğu Altın Eldiven adındaki bir barda takılan Honka, kurbanlarını burada seçer. Kurbanlarını, çatı katında bulunan evine götüren ve onları buradan öldüren Honka, cesetleri evin kilerinde saklamaya ...

NR
7
2019 Dram 115 dakika İzle
1080p 5.6 Kadaver

Kadaver

Kadaver İzle filmi, Kıyamet sonrasındaki kıtlıkta bir otelde düzenlenen tuhaf gösteriye kitleler akın eder. Bir aile ise giriş ücretinden daha büyük bir bedel ödeyeceklerini fark eder.

NR
5.6
2020 Dram 86 dakika İzle
1080p 6.4 Carter

Carter

Carter İzle filminde, Hafızasını kaybetmiş bir hâlde uyanan bir adam, kulağındaki cihazdan gelen gizemli bir sesin talimatlarını takip ederek tehlikeli bir rehine kurtarma operasyonuna atılır.

R
6.4
2022 Aksiyon 132 dakika İzle
1080p 0 Merhamet ve Metanet

Merhamet ve Metanet

Merhamet ve Metanet İzle filmi, Filozof Ken Wilber ile Treya, 1980’lerin ortalarında tanışır. Birbirlerine aşık olan Ken ve Treya arasında güzel bir ilişki başlar. Beraberliklerini evlilikle devam ettirmek isteyen çift hazırlıklara başlar. Ancak evlenmeden bir ay önce beklenmedik bir haber onların hayatını derinden etkiler. Doktorlar Treya’ya meme kanseri teşhisi koyar. Hastalıkla birlikte mücadele eden çift, bu süreçte maneviyata yönelir.

R
0
2021 Dram 111 dakika İzle
1080p 5.3 Hababam Sınıfı Yaz Oyunları

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları İzle filmi, Özel Çamlıca Lisesi öğrencileri Kıbrıs'ta düzenlenen geleneksel liselerarası yaz oyunlarına katılmaya hak kazanır. Okulun sahibi olan Pinti Lütfullah, yarışmaya katılacak öğrencileri fen bölümünden seçmeye karar verir. Hababam Sınıfı, seçilen dört öğrencinin kim olduğunu öğrendiklerinde vakit kaybetmeden bir plan yapar. Kıbrıs'a gidileceği gün, seçilen dört öğrenci yerine uçakta Yakışıklı, Racon, Format ve Dede Kıbrıs bulunur. Yarışma ile ilgilenmeyen ...

NR
5.3
2021 Aile 108 dk İzle
1080p 8.2 Kağıttan Hayatlar

Kağıttan Hayatlar

Kağıttan Hayatlar İzle filmi, Kağıt toplayarak geçinen ve sağlığı giderek kötüleşen Mehmet terk edilmiş bir çocuk bulur. Birden hayatına giren küçük Ali, onu kendi çocukluğuyla yüzleştirecektir.

NR
8.2
2021 Dram 97 dk İzle
1080p 6.6 Nate’in Hayali

Nate’in Hayali

Nate'in Hayali İzle filminde, 13 yaşındaki Nate Foster, büyük bir Broadway yıldızı olmayı hayal ediyor. O ve en iyi arkadaşı Litty, "Lilo and Stitch: The Musical" için seçmelere katılmak üzere New York'a cesur bir yolculuk düzenler.

PG
6.6
2022 Aile 92 dakika İzle
6 Soluksuz

Soluksuz

Soluksuz İzle filmi, Bir kazayı örtbas etmek için sınırları zorlayan yozlaşmış bir polisin hayatı, gizemli bir görgü tanığından tehditler almaya başlayınca kontrolden çıkar.

R
6
2022 Aksiyon 96 min İzle
1080p 5.1 Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor İzle filmi, Teknoloji bağımlısı bir grup genç, ormandaki bir rehabilitasyon kampına katılır, ama oradaki şeytani bir güç, onların dijital dünyayla bağını sonsuza dek kesmek ister.

NR
5.1
2020 Filmler 103 dakika İzle
1080p TV 7.4 Archive 81

Archive 81

Archive 81 İzle dizisi, Birtakım hasarlı videokasetleri onaran bir arşivci, bunların kayıp yönetmeninin ve şeytani bir tarikatın karıştığı gizemli olayların içine çekilir.

TV-MA Netflix
7.4
2022 Bilim Kurgu & Fantazi N/A İzle
1080p 7.2 Sihir Gizli Servisi

Sihir Gizli Servisi

Sihir Gizli Servisi İzle filmi, Gizli Sihir Kontrol Ajansı en iyi iki ajanı Hansel ve Gretel'i Gingerbread House'un cadılarına karşı savaşmaları için gönderir.Kralın gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasını araştırmakla görevli olan Gratel, bu zor davayı kardeşi Hansel ile birlikte üstlenir. Artık gizli ajanlar olarak görev yapan masal şöhretine sahip Hansel ve Gretel, kayıp bir kralı bulma görevinde sihir, akıllıca düşünme ve ekip çalışması kullanmalıdır.

NR
7.2
2021 Animasyon 104 dk İzle
1080p 7.3 We Feed People

We Feed People

We Feed People İzle filminde, Andrés ve kar amacı gütmeyen kuruluşunun felaket sonrasında insanlara nasıl sağlıklı ve lezzetli gıda yardımı yaptığını anlatan bir belgeseldir.

NR
7.3
2022 Belgesel 89 dakika İzle
1080p 6.7 Centauro

Centauro

Centauro İzle filminde, Oğlunun annesinin kartele olan borcunu kapatmak isteyen bir Motor Şampiyonası yarışçısı uyuşturucu kuryesi olur ve profesyonel olma şansını da hayatını da tehlikeye atar.

NR
6.7
2022 Aksiyon 89 dakika İzle
1080p 0 Bağlılık Hasan

Bağlılık Hasan

Bağlılık Hasan İzle filminde, Geçimini baba mirası meyve bahçesi ve tarlasından sağlayan Hasan, tarlasının tam ortasına dikilmek istenen elektrik direğinden kurtulmaya çalışırken, Hac için Mekke'ye gidişi yaklaştıkça geçmişine ve kendi içine doğru bir arayışa çıkar.

NR
0
2021 Dram 147 dakika İzle
1080p 5.6 Wild Card

Wild Card

Wild Card İzle filminde, Eski bir kompülsif kumarbaz olan Nick Wild bu alışkanlığını bırakıp yeni bir hayata başlamaya karar verir. Güvenlik görevlisi ve koruma olarak çalışmaya başlar ve hayatını sadece bu şekilde kazanır. Tek prensibi ise asla silah ya da benzeri bir mekanizma kullanmamaktır. Fakat yakın bir arkadaşı azılı bir çete tarafından ölesiye dövüldüğünde prensiplerini yeniden düşünecek ve intikam planları kurmaya başlayacaktır. Simon West'in yönetmenliğini yaptığı film William ...

R
5.6
2015 Aksiyon 92 dakika İzle
1080p 6.7 Ma Rainey Bluesun Annesi

Ma Rainey Bluesun Annesi

Ma Rainey Bluesun Annesi İzle filmi, Pulitzer ödüllü August Wilson’ın oyunundan uyarlanan film, Blues’un Kraliçesi olarak bilinen Ma Rainey’nin yeni bir albüm kaydetmek üzere Chicago’daki bir stüdyoda menajeri, yapımcısı ve orkestrası ile buluşmasının ardından gelişen olayları konu alıyor. Buluşma süresince Ma Rainey ve grubu arasında anlatılan hikâyeler, yaşanan felsefi tartışmalar ve çatışmalar oyunun merkezinde yer alıyor.

R
6.7
2020 Dram 93 dakika İzle
1080p 7.7 Satranç

Satranç

Satranç İzle filminde, 1938 yılında, Avusturyalı, varlıklı bir noter olan Josef Bartok sakladığı önemli bilgiler yüzünden Naziler tarafından tutuklanır. Bir otel odasına kapatılan Josef, akıl sağlığını yitirmek üzereyken tesadüfen bulduğu bir satranç kitabı onun hayata tutunmasını sağlar. Kitabı satır satır baştan sona ezberleyen Josef, daha önce hiç oynamadığı bu oyunda ustalaşır. Sonunda özgürlüğüne kavuştuğunda ise, kader onu New York’a giden gemideki satranç turnuvasında dünya satranç ...

NR
7.7
2021 Dram 112 dakika İzle
1080p 5.1 Battle Freestyle

Battle Freestyle

Battle Freestyle İzle filmi, Amalie ve Mikael'in dans ekibi Paris'te yarışmak için seçilince Amalie buna çok sevinir. Ancak uzun zamandır görüşmediği annesiyle tekrar buluşmak dikkatini dağıtır.

NR
5.1
2022 Dram 88 dakika İzle
1080p 5.4 Ölüler Ölmez

Ölüler Ölmez

Ölüler Ölmez İzle filmi, Sakin bir kasaba günün birinde gizemli bir olayla karşı karşıya kalır. Mezarların açılması, anlamsız cinayetlerin arka arkaya gelmesi ile birlikte sonunda bunun bir zombi salgını olduğu ortaya çıkar. Kasabanın yerel polisleri, kasaba halkını korumak için göreve girişirlerken kasabanın kimi sakinleri de hayatları için mücadele etmeye başlayacaktır. Yolu kasabadan geçmekte olan yolcuların da kasabada mahsur kalması ile birlikte zombi akınına karşı hayatta kalanların ...

NR
5.4
2019 Fantastik 103 dakika İzle
1080p 5.9 Liseye Dönüş

Liseye Dönüş

Liseye Dönüş İzle filminde, Otuz yedi yaşında bir kadın, yirmi yıllık bir komadan uyanır ve bir zamanlar popüler bir amigo kız olduğu liseye geri döner ve son sınıfını bitirip balo kraliçesi olur.

R
5.9
2022 Filmler 112 min İzle
1080p 6 Forever Rich

Forever Rich

Forever Rich İzle filmi, Richie, gelecek vadeden bir rapçidir. Kariyerinin en önemli gösterine hazırlanan Richie, bu sırada bir grup genç tarafından soyulur. Bu soygunda Richie'nin, en değerli varlığı olan saati çalınır. Aşağılayıcı soygunun görüntüleri internette viral hale geldiğinde, Richie'nin zor kazanılmış itibarı zarar görür. İntikam almak ve itibarını kurtarmak için yola çıkan Richie, kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur.

R
6
2021 Dram 89 dk İzle
1080p 7 En Soğuk Düşman

En Soğuk Düşman

En Soğuk Düşman İzle filmi, Grönland'ın uçsuz bucaksız topraklarında kayıp bir haritayı arayan iki adam hayatta kalma savaşı verir. 1909'daki kutup keşif gezisinin gerçek öyküsünden uyarlandı.

R
7
2022 Dram 103 min İzle
1080p TV 9.3 Suça İtilen Çocuklar

Suça İtilen Çocuklar

Suça İtilen Çocuklar İzle dizisi, Bir çocuk mahkemesindeki karmaşık davalara bakan sert bir yargıç, küçük yaştaki suçlulara karşı hissettiği nefreti adalet ve cezaya olan sıkı inancıyla dengeler.

TV-MA Netflix
9.3
2022 Diziler 60 dk İzle